fbpx

Jesteś ze Szczawna-Zdroju, Wałbrzycha lub okolic? Weź udział w konkursie organizowanym przez MKS Szczawno-Zdrój

MKS Szczawno-Zdrój rozwija swoją działałność i wdraża w życie kolejne ciekawe projekty.

Klub z Uzdrowiska nie próżnuje i cały czas poprawia swój wizerunek, a także poszukuje partnerów, którzy wesprą klub i dołożą przysłowiową cegiełkę do budowy silnego klubu w Szczawnie-Zdroju.

Jak mówi Paweł Danielak, początek roku i przerwa w rozgrywkach to dobry moment, aby poszukać wsparcia wśród okolicznych firm. Liczy się każda pomoc, nie tylko ta finansowa. Barter to także dobre rozwiązanie na obopólną współpracę. Właśnie na zasadzie barteru MKS nawiązał współpracę z salonem „Abramowicz – fryzjer osobisty”. Od teraz mieszkańcy i kibice Mineralnych będą mogli brać udział w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych, gdzie do wygrania będą vouchery na męskie strzyżenie. Wartość wsparcia lokalnej firmy to ponad 2000zł.

Jak podkreśla Paweł Danielak jest to wspaniały gest ze strony pani Mileny, właścicielki salonu, który tak na prawdę otworzył się w 2020 roku. W czasach pandemii, lockdawnów, wszystkich tych obostrzeń gest pani Mileny jest czymś wyjątkowym i wartym pochwały.

Mamy nadzieję, że w zamian za przekazane vouchery będziemy w stanie wypełnić salon Abramowicz – fryzjer osobisty klientami. Zachęcamy bowiem naszych zawodników, kibiców, czy mieszkańców Szczawna-Zdroju do korzystania z usług salonu, znajdującego się w bliskiej odległości od naszego boiska. Nasze hasło #RazemMożemyWięcej jest cały czas aktualne, cały czas staramy się działać zgodnie z nim. Czapki z głów przed Panią Mileną i do fryzjera – zaprasza Paweł Danielak, człowiek-orkiestra w MKS-e Szczawno-Zdrój.

Więcej informacji o konkursie pod linkiem https://tiny.pl/r588v

Zapraszam do odwiedzenia mediów społecznościowych klubu z Uzdrowiska.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.