fbpx

Zbigniew Boniek o zwolnieniu Jerzego Brzęczka: Jest moim pełnym prawem teraz się z trenerem rozstać

Zbigniew Boniek w rozmowie z portalem Sport.pl komentuje swoją decyzję o zwolnieniu Jerzego Brzęczka ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski.

Decyzja Zbigniewa Bońka zaskoczyła nawet osoby z najbliższego otoczenia prezesa w Polskim Związku Piłki Nożnej. Jak informuje serwis Sport.pl, tylko najbardziej zaufani wiedzieli wcześniej o ruchu jaki zamierza przeprowadzić prezes PZPN.

– Ale co to za różnica, czy to rozstanie byłoby przed świętami, czy po świętach? Czy w listopadzie, czy w styczniu? Nic się w międzyczasie wielkiego nie stało, nikt nikogo nie pobił, nikt nikomu nic nie zrobił. Po prostu sobie przeanalizowałem pewne rzeczy, próbowałem sobie odpowiedzieć na pytanie, czy ta reprezentacja, czy ci piłkarze mogą grać lepiej. To jest moja decyzja, ja w związku odpowiadam za zatrudnianie i zwalnianie selekcjonerów. I biorę za tę decyzję odpowiedzialność – tłumaczy Boniek w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem, dziennikarzem portalu Sport.pl.

– Zaprosiłem Jerzego Brzęczka do nas, wypiliśmy kawę, porozmawialiśmy. Na pewno nie było mu miło. Mnie również. Smutno, ale muszę patrzeć na dobro kadry – podkreśla prezes PZPN.

– Jest moim pełnym prawem teraz się z trenerem rozstać. Tak jak jest pełnym prawem mojego następcy w PZPN, żeby gdy zostanie nowym prezesem, wybrać swojego człowieka – dodaje Boniek.

Nazwisko nowego selekcjonera poznamy w nadchodzący czwartek na konferencji prasowej.

Źródło: Sport.pl

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.