fbpx

Zmiana na stanowisku prezesa MKS-u Szczawno-Zdrój. Paweł Danielak nowym szefem Mineralnych

Z funkcji prezesa A-klasowego MKS-u Szczawno-Zdrój zrezygnował Krzysztof Twardijewicz. Nowym sternikiem klubu z Uzdrowiska został dobrze znany czytelnikom GF Paweł Danielak.

Krzysztof Twardijewicz zrezygnował z pełnionej funkcji ze względów osobistych.

Na stanowisko prezesa jednogłośną decyzją członków stowarzyszenia MKS Szczawno-Zdrój został wybrany doskonale znany czytelnikom GF Paweł Danielak.

Paweł z klubem jest związany od ponad czterech lat i działał przede wszystkim w sferze medialnej i marketingowej. To dzięki różnego rodzaju akcjom, których był pomysłodawcą, klub ze Szczawna-Zdroju poznali kibice w całej Polsce. Nowy prezes Mineralnych jest „medialną bestią i umie w internety”, a jego osoba na stanowisku prezesa MKS-u gwarantuje kolejne sukcesy.

Pawła poznałem osobiście podczas jego wizyty w Białymstoku i nigdy nie ukrywałem, że to właśnie nowy prezes MKS-u Szczawno-Zdrój był jedną z osób, które najbardziej namawiały mnie na założenie portalu Galaktyczny Futbol. Gość kipi energią i jest kopalnią pomysłów. To tylko kwestia czasu, kiedy wydźwignie MKS na wyższe szczeble piłkarskiej i esportowej drabinki.

Profesjonalizm, zaangażowanie, głowa pełna pomysłów, często szalonych, umiejętności marketingowe na poziomie dużo wyższym niż rozgrywki, w których występuje klub ze Szczawna-Zdroju – tak swego czasu przedstawiałem Pawła Danielaka w jednej z publikacji.

Paweł życzę Ci powodzenia na nowym stanowisku i realizacji planów związanych z klubem.

Więcej o Pawle Danielaku można przeczytać TUTAJ

******

Czytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.