fbpx

Wisła Płock myśli o przyszłości. Kolejny młody zawodnik podpisał kontrakt

Od 1 lipca 2021 roku zawodnikiem Wisły Płock zostanie Bartosz Zynek. 18-latek podpisał z klubem 3-letni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024. 

Zynek do końca sezonu 2020/2021 pozostanie zawodnikiem Zagłębia Lubin.

Przygodę z futbolem 18-latek rozpoczynał w SCS Amico Lubin. Występował także w drużynach juniorskich angielskiego Queens Park Rangers FC.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu Zynek zagrał w 17 meczach drugiego zespołu Zagłębia Lubin, w których zdobył 10 bramek. Jest najlepszym strzelcem lubinian w III lidze.

Skrzydłowy na swoim koncie ma również występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski U-16, U-17 oraz U-19.

 Zynek to kolejny utalentowany piłkarz, który na tę chwilę dołączy do nas w lipcu, choć być może uda nam się jeszcze dogadać z Zagłębiem Lubin w sprawie pozyskania go już teraz. Bartek to zawodnik wychowany w akademii angielskiego Queens Park Rangers FC, który jesienią zdobył 10 bramek na poziomie III ligi i był powoływany przez trenera Jacka Magierę do reprezentacji Polski U-19. To zawodnik dysponujący dobrą szybkością, silnym uderzeniem, nieźle grający jeden na jeden, który wzmocni rywalizację wśród naszych młodzieżowców – powiedział Paweł Magdoń, dyrektor sportowy Wisły Płock, cytowany przez klubowe media.

Źródło: Biuro Prasowe Wisły Płock

Foto: Wisła Płock/Twitter

******

Czytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.