fbpx

Szkoleniowiec Ruchu Chorzów podjął decyzję o podpisaniu umowy z Michałem Biskupem

W pierwszym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Ruch Chorzów wysoko (5:0) wygrał z rezerwami Śląska Wrocław. Po tym spotkaniu pierwsze karty, odnośnie wzmocnień kadry zespołu, odkrył trener Łukasz Bereta.

Wszystko na to wskazuje, że Michał Fidziukiewicz jednak w Chorzowie nie zagra. Na pewno przy Cichej zostanie Mariusz Idzik, najlepszy snajper „Niebieskich”, który wiosną miał zmienić barwy klubowe. Nie ma już tematu Filipa Łukasika – zawodnik powrócił do swojego klubu. W tym przypadku Ruch prawdopodobnie nie dogadał się GKS-em Jastrzębie. 

Po wspomnianym sparingu trener Łukasz Bereta, podjął decyzję o podpisaniu umowy z Michałem Biskupem. Zawodnikiem który, przez ostatnie lata, pozostawał bez przynależności klubowej. Na treningach i sparingu, Biskup przekonał do siebie sztab szkoleniowy Ruchu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba
Michał Biskup

Kolejnymi testowanymi zawodnikami w tym meczu byli, 19-letni bramkarz Maciej Styrczula z Podhala Nowy Targ oraz 18-letni Tomasz Mamis z Polonii Nysa. Szczególnie Mamis, zebrał pozytywne recenzje od trenera Berety.

Ruch zainteresowany jest także 26-letnim pomocnikiem Rafałem Adamkiem, obecnie zawodnikiem Pniówka Pawłowice. W przeszłości zaliczył epizod w pierwszoligowym Jastrzębiu.

Jak zapowiada trener Bereta, pod koniec tygodnia, chce zamknąć kadrę na rundę rewanżową.

Chorzowski Ruch zajmuje pozycję lidera trzeciej grupy III ligi z przewagą dwóch punktów nad Polonią Bytom.

Foto: Ruch Chorzów/Facebook

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.