fbpx

Pierwsza konferencja prasowa Paulo Sousy, selekcjonera reprezentacji Polski. Gdzie i o której oglądać transmisję?

W czwartek o godz. 13:00 odbędzie się konferencja prasowa nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy.

Portugalski szkoleniowiec ma odpowiedzieć na pytania dziennikarzy dotyczące m.in. swoich planów na najbliższe tygodnie, dzielące nas od rozpoczęcia eliminiacji do Mundialu 2022.

Paulo Sousa spotkał się już z Robertem Lewandowskim, kapitanem reprezentacji Polski.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, tekst „POLSKA Łączy nas pitka”

 – To przyjemność i wielkie wyzwanie, gdy kapitan naszego zespołu jest najlepszym piłkarzem na świecie. Razem zawsze jesteśmy mocniejsi. Razem zawsze zajdziemy dalej. Razem zawsze będziemy zespołem. Zróbmy to! – powiedział selekcjoner po rozmowie z „Lewym”.

Następnie zamierza odwiedzić pozostałych kandydatów do gry w kadrze narodowej. Portugalczyk ma również w planach częsty kontakt na platformie cyfrowej z zawodnikami, którzy zwykle są powoływani, będzie ich około 40.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Pierwsza konferencja selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy rozpocznie się w czwartek (28 stycznia) o godz. 13:00. Transmisję przeprowadzi stacja TVP Sport. Dodatkowo konferencję będzie można obejrzeć w serwisie sport.tvp.pl oraz na kanale „Łączy nas piłka” (YouTube).

Foto: Łączy Nas Piłka

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.