fbpx

Jakub Moder Ligowcem i Odkryciem Roku 2020. „Ostatnie półtora roku było dla mnie bardzo szalone”

Jakub Moder został wybrany Ligowcem i Odkryciem Roku 2020 w plebiscycie tygodnika „Piłka Nożna”. Jak skomentował swoją podwójną wygraną?

Zawodnik Brighton w głosowaniu na Ligowca Roku pokonał Artura Jędrzejczyka i Kamila Piątkowskiego, natomiast w kategorii Odkrycie Roku był lepszy od Bartosza Białka i Jakuba Kamińskiego.

Przede wszystkim bardzo chciałbym podziękować za to wyróżnienie. Jeśli chodzi o mój ostatni debiut w Brighton to tremy nie było. Bardziej ciekawość jak to będzie, bo jednak do tej pory angielską piłkę oglądałem tylko w telewizji. Teraz mogłem tam zadebiutować. To była bardziej ciekawość i myślę, że debiut mogę zapisać tylko na plus – powiedział Jakub Moder.

Właściwie ostatnie półtora roku było dla mnie bardzo szalone. Stawiałem milowe kroki w swojej karierze i szybko pokonywałem wszystkie szczeble, poprzez wypożyczenie na którym byłem rok, przez powrót do Poznania. W Lechu zagrałem tylko 50 spotkań, a myślę, że wielu zawodników przed wyjazdem ma tych występów jeszcze więcej. Udało mi się wyjechać za granicę, ta kariera szybko się rozwija. Myślę, że trochę się ustabilizuje w Anglii, ale moim celem jest stawianie jak największych kroków i jak najlepszy rozwój – dodał pomocnik reprezentacji Polski.

Szczerze to nie miałem momentów zwątpienia. Zawsze wierzyłem w swoje umiejętności, zawsze wierzyłem, że mogę zajść daleko. Były ciężkie momenty jak na przykład brak powołania na mundial U-20 czy powrót z wypożyczenia, gdzie mało grałem w Lechu. Musiałem się zadowolić grą w rezerwach. Były trudne chwile, ale ciężko pracowałem i udowodniłem, że mogę grać w ekstraklasie – podsumował Jakub Moder.

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.