fbpx

Portal Galaktyczny Futbol poszukuje redaktorów, którzy chcą postawić pierwsze kroki na gruncie dziennikarstwa sportowego. Kolejna próba „wzmocnienia” składu

Szukamy redaktora! Jeśli interesujesz się piłką nożną, masz lekkie pióro, uwielbiasz chłonąć rozmaite nowinki związane z futbolem, posiadasz własne zdanie (nie boisz się go wyrażać publicznie) oraz śledzisz wydarzenia ze świata niższych lig piłkarskich i nie tylko, to ta wiadomość jest zaadresowana właśnie do Ciebie!

Na wstępie zaznaczę, aby „nie narażać” potencjalnych zainteresowanych na dalsze czytanie posta, że nie uzyskuję żadnych profitów ze swojej działalności i nie jestem w stanie takowych zapewnić osobom, które chciałyby ze mną współpracować. Prostym językiem mówiąc: Poszukuję futbolowych pasjonatów-wariatów w pozytywnym tego słowa znaczeniu, którzy dysponują wolnym czasem i mogliby „wrzucić” na portal tygodniowo 10-15 newsów w szczególności z Niższych Lig.

Portal Galaktyczny Futbol poszukuje redaktorów, którzy chcą postawić pierwsze kroki na gruncie dziennikarstwa sportowego. Analizy i statystyki są mile widziane, ale działamy bez zbędnej spiny, bo od smutno-mądrego napinania tęgich umysłów gotują się głowy. U nas znajdziesz pełen luz, wolność słowa, jak również genialną atmosferę. Jeżeli zacierasz ręce na łatwy zarobek, odpuść. Działamy pro-bono, a nasze wynagrodzenie to futbolowa pasja.

Oczekujemy:

– lekkiego pióra

– bezbłędnego posługiwania się językiem polskim (przynajmniej w piśmie)

– ponadprzeciętnego poczucia humoru i dystansu do otaczającego nas świata

Wymagamy:

– braku słomianego zapału przy tworzeniu treści

– pasjonowania się obszarem szeroko pojmowanego futbolu

– wiedzy o piłce nożnej na niższych poziomach rozgrywkowych i nie tylko

Oferujemy:

– pracę w prężnie działającym zespole, który jadł chleb z niejednego pieca

– nabycie doświadczenia do osiągania sukcesów na płaszczyźnie dziennikarskiej

– spełnienie marzeń i dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów w futbolowym środowisku

Wszystkich chętnych do współpracy i rozwijania umiejętności dziennikarskich prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego fanpage’a na Facebooku albo wiadomości prywatnej za pomocą Twittera. Aplikacje przyjmujemy również pod następującym adresem e-mailowym: galaktycznyfutbol@gmail.com.

Końcowy termin przyjmowania zgłoszeń – 07.03.2021

Dołącz do nas!

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.