Sporty zespołowe - zobacz na Ceneo/

Złota koszulka na 75-lecie Zagłębia Lubin

Z okazji 75-lecia Zagłębia Lubin, klub przygotował coś specjalnego dla swoich kibiców. W najbliższym spotkaniu PKO BP Ekstraklasy, w którym Miedziowi zmierzą się na własnym obiekcie z Jagiellonią Białystok podopieczni Martina Ševeli wybiegną na boisko w dedykowanych, złotych koszulkach nawiązujących do pierwszych lat istnienia Zagłębia Lubin.

Okolicznościowe koszulki odnoszące się do klubowej historii posiadają na lewej piersi herb, z którym piłkarze Zagłębia Lubin występowali w latach 60. Kolor trykotu nawiązuje do naszego regionu, w którym wówczas po raz pierwszy odkryto złoża miedzi oraz utworzono lubiński kombinat – był to niewątpliwie złoty okres klubu. W tamtych latach Zagłębie zaczęło prężnie się rozwijać i coraz bardziej zaznaczać swoją obecność na piłkarskiej mapie Polski. Ponadto, na koszulce widnieją symbole 75-lecia – jeden umieszczony jest w okolicy karku, natomiast drugi w formie dużego koła, znajduje się po prawej stronie, tuż nad biodrem – czytamy w informacji przekazanej przez Biuro Prasowe Zagłębia.

Miedziowi wystąpią w złotych koszulkach po raz pierwszy w sobotnim spotkaniu z Jagiellonią Białystok i będą w nich grali we wszystkich marcowych spotkaniach.

Koszulka dedykowana trafi do sprzedaży po spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Zagłębia Lubin

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.