fbpx

2 Liga. Abdallah Hafez z Hutnika Kraków opluł Michała Kołodziejskiego z GKS-u Katowice

Lider rozgrywek II ligi GKS Katowice przegrał na własnym boisku 0:2 z ostatnim w tabeli Hutnikiem Kraków. Spotkanie zostanie zapamiętane z pewnością nie z powodu jego poziomu, ale skandalicznego zachowania Abdallaha Hafeza z Hutnika Kraków.

W drużynie gości najlepszym zawodnikiem był egipski rozgrywający Abdallah Hafez, były zawodnik juniorów Al-Ahly. Na początku drugiej połowy Egipcjanin opluł zawodnika gospodarzy, za co wyleciał z boiska.

Co zapamiętamy z sobotniego wieczora przy Bukowej? (…) Zapamiętamy czerwoną kartkę Abdallaha Hafeza, już drugą w tym sezonie i dającą argumenty wszystkim twierdzącym, że ściąganie na 3. poziom rozgrywkowy zawodników z tak egzotycznych kierunków niekoniecznie jest fortunnym pomysłem. Egipcjanin „zwarł się” z Michałem Kołodziejskim, sędzia wyrzucił go za oplucie stopera GieKSy. Zapamiętamy także spięcie między Rafałem Górakiem a Arkadiuszem Woźniakiem. Najstarszy zawodnik katowickiej drużyny został zmieniony. Schodząc z boiska nie przybił „piątki” Dominikowi Kościelniakowi, siadł wściekły na ławkę rezerwowych i zdenerwował trenera na tyle, że ten w złości kopnął butelkę z wodą – czytamy w meczowej relacji na łamach sportdziennik.com.

GKS Katowice – Hutnik Kraków 0:2 (0:1)

0:1 – Kitliński, 13 min (głową), 0:2 – Sobala, 90+5 min

GKS: Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Jaroszek (61. Urynowicz), Figiel – Kiebzak (40. Sanocki, 80. Pawłas), Błąd, Woźniak (61. Kościelniak) – Kozłowski (81. Kurbiel). Trener Rafał GÓRAK.

HUTNIK: Smug – Wojcinowicz, Stawarczyk, Kędziora – Ozimek, Linca (64. Jodłowski), Drąg, Hafez, Świątek (90. Jaklik), Zmorzyński – Kitliński (64. Sobala). Trener Szymon SZYDEŁKO.

Sędziował Damian Krumplewski (Olsztyn). Żółte kartki: Figiel, Kołodziejski, Jędrych, Pawłas – Stawarczyk, Sobala, Jodłowski.

Czerwona kartka Hafez (52, niesportowe zachowanie).

Źródło: sportdziennik.com

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.