fbpx

Falstart Pogoni Barlinek. „Przegrana boli, ale musimy o niej szybko zapomnieć, bo przed nami derby z odwiecznym rywalem”

Od porażki rozpoczęli rundę wiosenną zawodnicy Pogoni Barlinek. W pierwszym meczu po zimowej przerwie ulegli na wyjeździe 1:3 zepołowi Ogniwa Babinek.

Z pewnością nie tak wyobrażano sobie w Barlinku początek rewanżowej rundy. Porażka z walczacącym o utrzymanie Ogniwem Babinek z pewnością nie była brana pod uwagę przed rozpoczęciem sezonu. Niestety, braki kadrowe w drużynie Pogoni okazały się nie do przeskoczenia i wicelider tabeli zaliczył niespodziewany, wiosenny falstart.

Niestety falstart, aż żal. Nałożyły się na siebie kontuzje i brak kilku podstawowych zawodników. Mam nadzieję, że w następnym meczu wszyscy będą gotowi – powiedział Galaktycznemu na gorąco po meczu, prezes Pogoni Michał Banaś.

Do Babinka przyjechaliśmy po 3 punkty. Wiedziałem, że będzie ciężko, bo ze sztucznej trawy musieliśmy się przestawić na normalną. Do tego Babinek chce się utrzymać i w każdym meczu będzie się starał wygrać za wszelką cenę. Niestety, nie mogłem skorzystać aż z 9 zawodników, z których większa część rozpoczęłaby mecz od pierwszej minuty. Mecz dobrze się dla nas układał, wyszliśmy na prowadzenie i wciąż stwarzaliśmy sobie groźne sytuację i gdy wydawało się, że jest pod naszą kontrolą, gospodarze strzelili bramkę „do szatni”. W drugiej części popełnialiśmy wiele błędów w grze defensywnej, co wykorzystali gracze Ogniwa. Przegrana boli, ale musimy o niej szybko zapomnieć, bo przed nami derby z odwiecznym rywalem Osadnikiem Myślibórz – podkreślił Michał Diaków, szkoleniowiec drużyny z Barlinka.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba
Michał Diaków

Po porażce z Ogniwem zespół Pogoni spadł na 4. miejsce w tabeli. W następnej kolejce, jak wspomniał szkoleniowiec, jego podopieczni zmierzą się 13 marca na własnym stadionie z zajmującym piątą lokatę Osadnikiem Myślibórz.

Tabela drugiej grupy zachodniopomorskiej klasy okręgowej TUTAJ

Pogoń Barlinek jest objęta patronatem medialnym przez portal Galaktyczny Futbol. Zachęcam do obserwowania mediów społecznościowych tego klubu. Link TUTAJ

Możesz postawić wirtualną kawkę naszemu portalowi i przy okazji wesprzeć działalność GF. Więcej info pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.