fbpx

Start Szczawin. Sparingi tego zespołu podczas przygotowań do rundy wiosennej obfitują w gole

Start Szczawin jest klubem, z którym GF nawiązał współpracę i objął patronatem medialnym. Zespół przygotowuje się do rundy wiosennej strzelając mnóstwo goli w meczach sparingowych.

LKS Start Szczawin w obecnym sezonie występuje w rozgrywkach drugiej grupy łódzkiej B-klasy. Rundę jesienną zespół zakończył na 6. miejscu z dorobkiem 23 punktów, na który złożyło się 7 zwycięstw oraz dwa remisy. W pozostałych spotkaniach Start zaliczył pięć porażek.

Podczas przygotowań do rundy wiosennej drużyna Startu rozegrała dwa mecze sparingowe, w których zdobyła… 24 bramki. Osiągnięcia z pewnością godne uwagi. W pierwszym ze spotkań zawodnicy ze Szczawina urządzili sobie ostre strzelanie i pokonali 17:5 UKS Wiewiórczyn. Jako ciekawostkę należy dodać, że pierwszy gol w tym pojedynku padł już w… 7 sekundzie gry.

We wczorajszym meczu sparingowym Start pokonał 7:5 drużynę Iskry 2012 Góra Św. Małgorzaty.

– Rywal postawił nam wysoko poprzeczkę, przez co mecz był ciekawy od samego początku do końca! Było to bardzo zacięte spotkanie, które obfitowało w wiele pięknych bramek! – czytamy na facebookowym profilu klubu.

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej zawodnicy Startu rozegrają 20/21 marca. Rywalem będzie zespół GKS Byszew, zajmujący 10. miejsce w ligowej tabeli.

Już wkrótce na portalu GF kolejne wiadomości o Starcie. Zachęcam również do obserwowania facebookowego profilu klubu, link TUTAJ oraz zasubskrybowania kanału na Youtube TUTAJ

Działalność portala Galaktyczny Futbol możesz wesprzeć „stawiając” nam wirtualną kawkę. Więcej informacji pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.