fbpx

Trenuj wspólnie z dzieckiem! Akademia Miedzi zaprasza

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica zaprasza rodziców z dziećmi urodzonymi w 2017 roku na trening otwarty. Co ważne, rodzice również wezmą aktywny udział w zajęciach! Trening odbędzie się 20 marca na terenie kompleksu treningowego przy ul. Świerkowej – informuje Biuro Prasowe klubu.

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica zaprasza

Dzień wiosny to idealny moment, aby dołączyć do Miedzi Legnica i rozpocząć piłkarską przygodę w zielono-niebiesko-czerwonych barwach. Zapraszamy dzieci urodzone w 2017 roku wraz z rodzicami na trening otwarty w Akademii Miedzi. Zajęcia odbędą się 20 marca o godz. 10:00 na terenie kompleksu boisk treningowych akademii przy ul. Świerkowej.

Dlaczego warto zacząć z nami piłkarską przygodę:

– Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla
najmłodszych.
– Rodzic bierze aktywny udział w naszych treningach.
– Zajęcia odbywają się w weekendy.
– Posiadamy autorski program szkolenia, oparty na wesołych grach i zabawach
Piłkarskich.
– Nauczamy podstawowych nawyków ruchowych.
– Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani trenerzy.
– Korzystamy z kolorowego i bezpiecznego sprzętu.

Pierwsze zajęcia mają charakter próbny i są całkowicie bezpłatne. Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 731-722-002. Serdecznie zapraszamy!

Fot. B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.