Sporty zespołowe - zobacz na Ceneo/

Agencja Piłkarska „WS Progres” rusza z projektem unikalnej akademii

Agencja Piłkarska „WS Progres” poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o nowym projekcie. Jest nim unikalny model akademii piłkarskiej online.

Agencja Piłkarska „WS Progres” świadczy kompleksowe usługi i zrzesza najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia z całej Europy. Kolejnym, innowacyjnym projektem „WS Progres” jest własna, unikalna akademia piłkarska online, która przeznaczona jest dla najmłodszych adeptów piłki nożnej z całej Polski w wieku 6-15 lat. Akademia w połączeniu z agencją piłkarską umożliwi rozwój zawodnika od najmłodszych lat, aż po „dorosłą” piłkę.

Naszym głównym celem będzie płynne przygotowanie młodego piłkarza do systemów trampkarskich, juniorskich oraz seniorskich w Polsce. Prowadzenie kariery, promocja, kompleksowy rozwój piłkarski – czytamy na facebookowym profilu „WS Progres”.

Główne zadania Akademii Piłkarskiej „WS Progres”

  • zdalne, kompleksowe szkolenie młodych piłkarzy oraz piłkarek
  • płynne przygotowanie adeptów do poziomów juniorskich, a następnie seniorskich w piłce nożnej
  • prowadzenie karier młodych zawodników w porozumieniu z rodzicami
  • rozwój piłkarski, mentalny, życiowy, edukacyjny
  • promocja młodych zawodników w Internecie

Więcej informacji już wkrótce. Linki do facebookowych profili zarówno agencji jak i akademii, znajdziecie TUTAJ oraz w tym miejscu.

Foto: Akademia Piłkarska „WS Progres”

*****

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.