fbpx

Komunikat Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź

9 marca 2021 roku Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź odbyło dyskusję na temat złożonych ofert inwestycyjnych. Żadna z ofert nie uzyskała akceptacji ze strony właściciela Widzewa – informuje klub za pośrednictwem oficjlanej strony internetowej.

Komunikat Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź

Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź definitywnie odrzuciło jedną z ofert pochodzącą od podmiotu zagranicznego z uwagi na dalekie od oczekiwań warunki finansowe transakcji proponowane przez Oferenta.

Druga zagraniczna oferta, o której w ostatnim czasie informowały media, nie została przyjęta, ponieważ przystąpienie do rozmów było obwarowane niekorzystnymi z punktu widzenia właściciela Spółki warunkami, takimi jak zagwarantowanie wyłączności Oferentowi czy konieczność wypłacenia przez Stowarzyszenie bardzo wysokiej kary umownej gdyby po przystąpieniu do rozmów strony nie osiągnęły porozumienia. Stowarzyszenie zasygnalizowało gotowość prowadzenia rozmów z tym Inwestorem jeśli nie będzie on stawiał takich warunków wstępnych oraz wystosowało stosowne imienne zaproszenia dla przedstawicieli tegoż Oferenta, w których wyraziło gotowość do spotkania i ustalenia warunków korzystnych i akceptowalnych dla obu stron.

Stowarzyszenie nie podjęło decyzji w sprawie trzeciej oferty, gdyż Oferent poprosił o więcej czasu na uszczegółowienie propozycji.

Jednocześnie Stowarzyszenie podkreśla, że jest otwarte na propozycje inwestycyjne od innych podmiotów i każdą ofertę podda wnikliwej analizie. Takie propozycje można kierować do Stowarzyszenia i na pewno zostaną one rozważone.

*****

Źródło: https://widzew.com/

Fot. TVP Łódź

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.