fbpx

Maciej Bartoszek odchodzi z Korony Kielce

Z dniem 11 marca 2021 roku Maciej Bartoszek przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Korony Kielce. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron -informuje Biuro Prasowe klubu.

44-letni szkoleniowiec pierwszy zespół Korony objął 6 marca ubiegłego roku. Na stanowisku zastąpił Mirosława Smyłę. Były już trener Korony poprowadził drużynę w 33 spotkaniach, w których zanotował 10 zwycięstw, 7 remisów i 16 porażek.

W trwającym tygodniu przeprowadziliśmy wiele wspólnych rozmów na temat przyszłości pierwszej drużyny i klubu. Zastanawialiśmy się, jakie działania powinniśmy podjąć żeby dać drużynie pozytywny bodziec do dalszego rozwoju, oczyścić atmosferę, a jednocześnie wyhamować falę hejtu i pomówień. Dziś podjęliśmy wspólną decyzję o zmianie na stanowisku I trenera. Była to bardzo trudna decyzja, ale wierzymy, że na dziś to jedyny rozsądny krok, by dalej iść do przodu – powiedział trener Maciej Bartoszek. 

Po wielu długich rozmowach podjęliśmy wspólnie trudną dla wszystkich decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Bartoszkiem. Uznaliśmy, że chcąc rozwijać tę drużynę, musimy zrobić krok do przodu. Dziękujemy trenerowi za wszystko, co zrobił dla Korony. Trzymamy za niego kciuki i życzymy mu wszystkiego dobrego. Zawsze będzie u nas mile widziany – dodał prezes Łukasz Jabłoński.

Źródło: Biuro Prasowe Korony Kielce

******

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu stawiając Galaktycznemu wirtualną kawkę. Link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.