fbpx

Lipno Stęszew: Przed nami dwa najważniejsze pojedynki tej rundy

Lipno Stęszew, zajmujące trzecie miejsce w tabeli wielkopolskiej V ligi (grupa II) w dwóch najbliższych meczach zmierzy się z wiceliderem tabeli Kanią Gostyń oraz liderem Koroną Piaski.

Zespół ze Stęszewa rundę wiosenną rozpoczął od dwóch wygranych. Lipno pokonało na wyjeździe Pogoń Śmigiel (3:0), a w kolejnym meczu, na własnym stadionie, odprawiło z kwitkiem Orkana Chorzemin (2:0). Następne dwie serie spotkań wyjaśnią wiele w kwestii awansu. KS Lipno rozegra mecze z kategorii „za 6 punktów”.

Już w najbliższy weekend zawodnicy ze Stęszewa udadzą się do Gostynia na pojedynek z wiceliderem tabeli miejscową Kanią.

Tydzień później na własnym boisku podejmą prowadzącą w rozgrywkach drugiej grupy V ligi wielkopolskiej, Koronę Piaski.

Przed nami dwa najważniejsze pojedynki tej rundy. Choć do zakończenia sezonu jest sporo czasu, to najbliższe mecze pokażą czy możemy myśleć o awansie. W najbliższą sobotę jedziemy w delegację do wicelidera MKS Kania Gostyń powalczyć o 3 punkty, następny mecz na własnym stadionie zagramy z liderem naszej grupy Koroną Piaski – mówi Galaktycznemu Krzysztof, administrator mediów społecznościowych KS Lipno Stęszew.

Mamy aspiracje na awans do IV Ligi .Dwa mecze rundy jesiennej z tymi drużynami przegraliśmy i jest wielka chęć rewanżu .Wzmocniliśmy skład personalnie z myślą o bitwie o IV ligę – dodaje.

Aktualna tabela rozgrywek drugiej grupy RED BOX wielkopolskiej V ligi TUTAJ

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Lipno Stęszew: Przed nami dwa najważniejsze pojedynki tej rundy”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.