fbpx

Media: Bayern Monachium na obecną chwilę zabronił Robertowi Lewandowskiemu występu w meczu z Anglią na Wembley

Według doniesień Macieja Szmigielskiego z portalu „Onet Sport” Bayern Monachium zabronił Robertowi Lewandowskiemu udziału w spotkaniu eliminacji MŚ 2022 przeciwko Anglii na Wembley 31 marca.

W Niemczech obowiązuje 14-dniowa kwarantanna dla osób przylatujących ze stref największego zagrożenia epidemiologicznego, do których zaliczane są Wyspy Brytyjskie.

Gdyby kapitan reprezentacji Polski wystąpił 31 marca w meczu z Anglią, musiałby pauzować trzy dni później w spotkaniu Bundesligi przeciwko RB Lipsk. Władze Bayernu Monachium nie chcą stracić swojego najlepszego gracza przed decydującym starciem w walce o tytuł mistrza kraju.

Dopóki Niemcy nie zmienią obecnie obowiązujących przepisów związanych z koronawirusem, występ Roberta Lewandowskiego oraz Krzysztofa Piątka w spotkaniu z Anglią będzie wykluczony – pisze Maciej Szmigielski.

Czekamy na decyzje polityczne i dopiero wówczas będziemy mogli szukać innego rozwiązania. Być może pojawi się szansa, że obecne restrykcje zostaną trochę złagodzone, że po krótkim pobycie w Anglii kwarantanna nie będzie konieczna. Ale to bardziej nasze życzenia, pozytywne myślenie. Póki nie ma oficjalnego komunikatu ze strony rządu, to nic się nie zmienia przekazał „Przeglądowi Sportowemu” rzecznik prasowy Bayernu.

Źródło: Przegląd Sportowy

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.