fbpx

Wojciech Kowalczyk: To Kapustka z Wszołkiem dla Sousy są gorsi w Legii niż Slisz? Nie ma ch…, gość nie ogląda meczów

Na wczorajszej konferencji prasowej z udziałem Paulo Sousy, selekcjonera reprezentacji Polski, poznaliśmy nazwiska jego 27 wybrańców na marcowe spotkania eliminacji MŚ 2022. Natychmiast w sieci uaktywnił się Wojciech Kowalczyk, który nie zostawił suchej nitki na Portugalczyku.

Wojciech Kowalczyk już po wyborze Paulo Sousy na selekcjonera polskiej reprezentacji, wyrażał wątpliwości co do słuszności decyzji Zbigniewa Bońka. „Kowal” wbił szpilę Portugalczykowi również po ogłoszeniu szerokiej kadry na najbliższe mecze elimnacji MŚ 2020. Wczoraj Paulo Sousa zawęził kadrę do 27 zawodników, a niektóre nazwiska wywołały duże kontrowersje. Kowalczyk nie zamierzał trzymać języka na wodzy.

Jeszcze nowy selekcjoner nie zagrał meczu, a ja już tęsknię za Brzęczkiem – napisał na Twitterze.

To Kapustka z Wszołkiem dla Sousy są gorsi w Legii niż Slisz? Nie ma chuja, gość nie ogląda meczów – stwierdził Kowalczyk.

Sousa zacznie oglądać mecze, jak skończy czytać encykliki polskiego papieża, a trochę to potrwa – ironizował „Kowal”.

Byłemu reprezentantowi Polski przypadł również do gustu wpis Naprzodu Świbie. Wojciech Kowalczyk zacytował go na swoim profilu.

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.