fbpx

Kluby w Lubuskiem podnoszą głowy. KS Lubuszanin Drezdenko: „Czujemy się zobowiązani do podjęcia działań celem szanowania naszych pasji”

Lubuszanin Drezdenko apeluje do lubuskich klubów o solidarne działanie i wszczęcie rozmów dotyczących kolejnego zablokowania rozgrywek oraz wypracowania metod pozwalających na ich wznowienie.

Wczorajsze doniesienia z Warmii i Mazur, gdzie również obowiązuje pełny lockdown, pobudziły do działania kluby z innych regionów Polski. WMZPN wypracował metody, które w zgodny z prawem sposób pozwolą na rozpoczęcie zgodnie z planem, mimo obostrzeń, rozgrywek forBET IV ligi. Więcej TUTAJ.

Lubuszanin Drezdenko, który występuje w rozgrywkach Jako Klasa okręgowa grupa: Gorzów Wielkopolski, postanowił podjąć działania idące w kierunku wznowienia ligowych zmagań na terenie województwa lubuskiego.

Ze względu na kolejne od marca 2020 roku zamknięcie rozgrywek w ligach od IV do B klas. Jako KS Lubuszanin Drezdenko, czujemy się zobowiązani do podjęcia działań celem szanowania naszych pasji, działalności społecznych na rzecz rozwoju sportu i rekreacji w gminach, powiatach, województwie lubuskim. Zapraszamy do zapoznania się z pismem i miejmy nadzieję solidarnego działania na rzecz sportu i rekreacji dla zawodników, kibiców i społeczności lokalnej. Udostępniajmy niech wiadomość trafi do jak największej liczby przedstawicieli klubów lubuskich – czytamy w mediach społecznościowych Lubuszanina.

Władze klubu wystosowały pismo do środowiska Niższych Lig w Lubuskiem. Pójdę dalej, z treścią oświadczenia powinno zapoznać się jak najwięcej osób związanych z amatorskim futbolem w Polsce. Brawo Lubuszanin Drezdenko.

Poniżej kopia wystosowanego przez klub oświadczenia.

Może być czarno-białym zdjęciem
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „dnomyÅ›lnoÅciz władzam OkrÄgowe udziału, które odbędzie się 11:00 prosimy potwierdzenie udziału do dnia 18.03.2021. podany zostałv górnej części pisma. KRS0000244069 Zarząd Lubuszanin Zrz Drezdenko”

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Foto Michael Krause z Pixabay

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “Kluby w Lubuskiem podnoszą głowy. KS Lubuszanin Drezdenko: „Czujemy się zobowiązani do podjęcia działań celem szanowania naszych pasji””

  1. Brawo Lubuszanin!!!!
    Ten pseudolockdown to czysty Bareizm. Dlaczego dotyka klubów seniorskich akurat od IV ligi w dół? Dzieci i młodzież od skrzata po juniora już może spokojnie trenować i grać (tam nikt wirusa nie przenosi???…i nie chodzi o to żeby im też zakazać, tylko pozwolić reszcie, bo to wbrew logice ).
    Prof. Simon co chwilę podkreśla jak ważna jest kwestia tężyzny fizycznej społeczeństwa w walce z Covid-19. Gdzie mamy ją nabyć? Przed komputerem?!W kościele?!
    Może Pan Boniek wyjdzie z cienia z pomocą dla maluczkich????

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.