fbpx

Lockdown na terenie całego kraju. Amatorskie kluby znowu dostaną kopa w d***

Na dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił lockdown na terenie całego kraju. Uderzy on m.in. kolejny raz w amatorską piłkę nożną.

Farsa nazywana pandemią trwa… Minister zdrowia zamyka Polskę kolejny raz. Obostrzenia uderzą w wiele gałęzi gospodarki oraz w amatorski sport, a szczególnie w tak nam bliskie Niższe Ligi piłkarskie. Nie będę dziś „wymądrzał się”, gdyż pozbawione będzie to większego sensu. Środowisko związane z „małym futbolem” i tak jest wystarczająco wkurwione. Na odpowiednie komentarze przyjdzie jeszcze czas.

Rozszerzenie obostrzeń na całą Polskę od 20 marca do 9 kwietnia.
- Nauka w klasach 1-3 wyłącznie zdalna
- Zamknięte hotele
- Ograniczona działalność galerii handlowych
- Zamknięte instytucje kultury
- Zamknięte obiekty sportowe

Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak, że okres obostrzeń wchodzi w życie 20 marca i potrwa do 9 kwietnia. Wojewódzkie związki piłki nożnej prawdopodobnie zostaną zobligowane do zawieszenia rozgrywek IV ligi oraz niższych szczebli piłkarskiej drabinki. Część z nich zamieszcza oficjalne komunikaty, a inne mają jak zwykle wyje****.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „F Podkarpacki Związek Piłki Nożnej nformuje że w związku ogłoszeniem podczas konferencji prasowej decyzji o wprowadzeniu „lockdownu na terenie całego kraju w terminie 20 marca kwietnia wszystkie rozgrywki klas rozgrywkowych prowadzonych przez Podk. ZPN zostają na ten czas zawieszone. Zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami podczas konferencji prasowej Ministra Zdrowia obiekty sportowe od 20 marca do 9 kwietnia pozostają zamknięte. Szczegółowe informacje zostaną przekazane opublikowaniu Rozporządzeniu Rady Ministrów. po”

W związku z planowanym powrotem do obostrzeń związanych z pandemią Covid-19, informujemy, że czekamy na szczegółowe wytyczne dotyczące uprawiania sportu, w szczególności piłki amatorskiej. Stosowny komunikat w tej sprawie powinien pojawić się w naszym serwisie w ciągu najbliższych godzin – czytamy na facebookowym profilu Opolskiego ZPN-u.

W związku z planowanym powrotem do obostrzeń związanych z pandemią Covid-19, informujemy, że czekamy na szczegółowe wytyczne dotyczące uprawiania sportu, w szczególności piłki amatorskiej – pisze Śląski ZPN.

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami Ministra Zdrowia, czasowo zawiesza rozgrywki IV ligi oraz klas niższych. Zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami podczas konferencji prasowej Ministra Zdrowia obiekty sportowe od 20 marca do 9 kwietnia zostają zamknięte. W związku z tym, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o czasowym zawieszeniu rozgrywek IV ligi oraz klas niższych. Szczegółowe informacje zostaną ogłoszone po opublikowaniu Rozporządzeniu Rady Ministrów – informuje Dolnośląski ZPN.

Obawiam się, że nadchodzący trzytygodniowy okres zawieszenia może być gwoździem do trumny dla wielu klubów.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

3 odpowiedzi na “Lockdown na terenie całego kraju. Amatorskie kluby znowu dostaną kopa w d***”

  1. Brawo dla autora tego tekstu widać że to osoba trzeźwo myśląca która żyje sportem i tym klimatem mniejszych lig i jest zbulwersowany jak każdy kibic niższych lig…

    1. Paranoja. W ekstraklasie przemieszczac sie moga 200-300 km na mecze i tam rowniez sie zarazaja a my w B klasie do wsi 5 km nie mozemy jechac, zagrac i przyjechac. Moja pilka lepsza niz twoja. Lata 2020+ to bedzie stracone pokolenie pilkarskie, nikt tego nie nadrobi

  2. Co za kur… pier… bez honoru. Gówno nie pandemia jest a oni dalej będą w chu… ludzi robili i niszczyli Polski sport!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.