fbpx

Wisła Dziecinów apeluje do mazowieckich klubów: Pokażmy swój sprzeciw, połączmy siły, wystarczy zwykły e-mail i opublikowanie stanowiska na profilu klubowym

Przedstawiciele Wisły Dziecinów, która występuje w pierwszej grupie warszawskiej klasie okręgowej, apelują do mazowieckich klubów o połączenie sił w sprawie zawieszenia rozgrywek Niższych Lig.

Zarząd Wisły Dziecinów przesłał oficjalne pismo do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, w którym zwraca się z prośbą o umożliwienie rozgrywania meczów ligowych. Klub z Dziecinowa wyraża opinię całego środowiska Niższych Lig, nie tylko na Mazowszu. Zarząd, działacze, zawodnicy oraz osoby związane z Wisłą apelują również do innych klubów o wyrażenie sprzeciwu i pokazania, że #RazemMożemy Więcej.

Najwyższa pora zabrać głos w ważnej sprawie. Nasze stanowisko co do przerwania rozgrywek, które dziś przesłaliśmy do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej! Wywołujemy do tablicy przedstawicieli wszystkich klubów na Mazowszu!!! Pokażcie swój sprzeciw, połączmy siły, wystarczy zwykły e-mail i opublikowanie stanowiska na profilu klubowym – czytamy w mediach społecznościowych Wisły Dziecinów.

Kluby Niższych Lig wreszcie podnoszą głowy, reagując na całkowity marazm w działaniach wojewódzkich związków i piłkarskiej centrali. Opublikowanie oświadczenia na stronie internetowej o zawieszeniu rozgrywek od okręgówki w dół i próbach kontynuowania rywalizacji w IV lidze, to wszystko na co stać ZPN-y? Jeżeli tak, to zacytuję jednego z czytelników GF: Mieliście nas reprezentować i wspierać. Jeśli nie macie jaj, to odejdźcie i dajcie działać ludziom, którzy je mają.

Apel KS Wisła Dziecinów


Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Do portalu GF dociera coraz więcej informacji o sprzeciwach i protestach klubów na terenie całej Polski. Padła również propozycja napisania otwartego listu do premiera rządu RP. Myślę jednak, że nie zostałby on nawet odczytany przez adresata.

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.