fbpx

Jerzy Dudek przed starciem z Anglią: Może trzeba wykreować nową historię, nowego klauna?

Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski, w wywiadzie dla „Super Expressu” wskazał dwóch zawodników, którzy mogą zostać bohaterami w dzisiejszym spotkaniu z Anglią na Wembley.

Jerzy Dudek podkreślił, że nasz zespół nie może wywiesić białej flagi, mimo nieobecności Roberta Lewandowskiego. Były golkiper wskazał na dwóch zawodników, którzy na Wembley mogą zostać bohaterami reprezentacji Polski. Według Jerzego Dudka, może to być mecz Wojciecha Szczęsnego i Piotra Zielińskiego.

Jesteśmy osłabieni, ale nie możemy dramatyzować. Nie możemy wywiesić białej flagi. Trzeba uderzyć ręką w stół i przekuć to w sportową złość. Pokazać, że jednak damy radę stawić czoła Anglikom nawet w takiej sytuacji. Zagrajmy z Anglią bez kompleksów – powiedział Dudek.

Piotr Zieliński pod nieobecność kapitana ma szansę pokazać się z jak najlepszej strony, może będzie liderem. Bo jak jest Lewy to inni są w jego cieniu, trudniej im zabłysnąć i pokazać kunszt – dodał były bramkarz.

Wojciech Szczęsny na pewno nie będzie się nudził w bramce. Wydaje się, że taki mecz jest idealny dla niego. Ważne, żeby był skoncentrowany i skuteczny. Nie brakuje mu ani umiejętności, ani doświadczenia. Zna angielski futbol, a klasę pokazywał nieraz w w meczach o stawkę. Może trzeba wykreować nową historię, nowego klauna? Tak jak to było z Janem Tomaszewskim w 1973 roku – podkreślił Jerzy Dudek.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Źródło: Super Express

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.