fbpx

Paweł Wszołek przed meczem Anglia – Polska: Jesteśmy w stanie wygrać

11-krotny reprezentant Polski, były zawodnik londyńskiego QPR Paweł Wszołek ocenił szanse reprezentacji Polski w środowym spotkaniu z Anglią.

– Mamy w reprezentacji bardzo duży potencjał. Wszyscy wiemy jednak, że nie będzie to łatwy mecz. Każdy zna jakość drużyny Anglików, choćby ostatni Mundial pokazał jak bardzo szeroki mają skład. To zespół, która na każdej pozycji posiada dwóch niemal równorzędnych zawodników. Nastawienie może być jednak tylko jedno – nie da się wyjść na boisko z myśleniem o czym innym niż o trzech punktach. My także mamy bowiem dobrą kadrę – mówił przed dzisiejszym starciem pomocnik Legii Warszawa.

– Naturalnie brak Roberta Lewandowskiego będzie odczuwalny, bo nie da się nie odczuwać braku najlepszego piłkarza na świecie. Nie wiadomo również co z Grzegorzem Krychowiakiem, więc na ewentualność jego absencji również trzeba być przygotowanym. W składzie Polski występują jednak piłkarze grających w czołowych ligach europejskich i nie uważam, żebyśmy mieli się czegokolwiek bać. Właśnie z takim nastawieniem trzeba wyjść na to spotkanie – wiele eliminacyjnych meczów pokazało, że każdy może wygrać z każdym. Nie ma publiczności, a to akurat działa na korzyść naszego zespołu. Naprawdę wierzę w wygraną reprezentacji – podkreślił Paweł Wszołek.

– Nastawienie w sporcie jest niezwykle ważne. Czasem gdy myślisz, że wygrałeś jeszcze przed wyjściem na boisko, wówczas to boisko cię weryfikuje schodzisz na ziemię. Naprawdę nie jesteśmy słabą drużyną, jesteśmy Polską mającą w składzie piłkarzy topowych europejskich klubów. Przeciwnik stanowi bardzo dobry zespół, to prawda, ale my też nie jesteśmy przypadkową kadrą. Jeśli reprezentacja zrealizuje założenia i wyjdzie na to spotkanie przepełniona pewnością siebie, wówczas naprawdę jesteśmy w stanie wygrać ten mecz – podsumował gracz Legii Warszawa.

Źródło: Biuro Prasowe Legii Warszawa

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.