fbpx

Telewizyjny rozkład jazdy kibica

Od piątku piłkarze wracają do ligowej rywalizacji. Każdy kibic znajdzie w TV coś dla siebie.

CZWARTEK 1 kwietnia

16.55, Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna
Ekstraliga kobiet, TVP Sport

17.30, GKS Tychy – Arka Gdynia
Fortuna 1. Liga, Polsat Sport

PIĄTEK 2 kwietnia

18.25, Barnsley FC – Reading FC
Championship, Eleven Sports 1

20.55, UD Levante – SD Huesca
La Liga, Canal+ Sport

20.55, Birmingham City – Swansea City
Championship, Eleven Sports 1

SOBOTA 3 kwietnia

12.10, Chojniczanka Chojnice – Skra Częstochowa
eWinner 2. Liga, TVP Sport

12.25, Wisła Płock – Piast Gliwice
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

12.25, AC Milan – Sampdoria Genua
Serie A, Eleven Sports 1

12.30, Miedź Legnica – Radomiak Radom
Fortuna 1. Liga, Polsat Sport

12.55, AS Monaco – FC Metz
Ligue 1, Eleven Sports 2

13.25, Chelsea FC – West Bromwich Albion
Premier League, Canal+ Sport 2

14.55, Stal Mielec – Raków Częstochowa
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

14.55, SSC Napoli – FC Crotone
Serie A, Eleven Sports 2

15.25, VfL Wolfsburg – FC Koeln
Bundesliga, Eleven Sports 1

15.55, Leeds United – Sheffield United
Premier League, Canal+ Sport 2

16.10, Real Madryt – SD Eibar
La Liga, Canal+ Premium

17.25, Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, TVP Sport

18.25, Leicester City – Manchester City
Premier League, Canal+ Premium

18.25, RB Lipsk – Bayern Monachium
Bundesliga, Eleven Sports 1

18.25, Sparta Praga – FK Teplice
Liga czeska, Polsat Sport Extra

19.55, Cracovia – Lech Poznań
PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

20.40, Bologna FC – Inter Mediolan
Serie A, Eleven Sports 1

21.25, Athletic Bilbao – Real Sociedad
Finał Pucharu Hiszpanii, TVP Sport

NIEDZIELA 4 kwietnia

12.10, Feyenoord Rotterdam – Fortuna Sittard
Eredivisie, Polsat Sport Extra

12.55, Southampton FC – Burnley FC
Premier League, Canal+ Sport

13.25, Hannover 96 – Hamburger SV
2. Bundesliga, Eleven Sports 2

13.55, CD Alaves – Celta Vigo
La Liga, Eleven Sports 1

14.25, PSV Eindhoven – Heracles Almelo
Eredivisie, Polsat Sport Extra

15.00, Newcastle United – Tottenham Hotspur
Premier League, Canal+ Sport

15.25, VfB Stuttgart – Werder Brema
Bundesliga, Canal+ Sport 2

17.25, Aston Villa – Fulham FC
Premier League, Canal+ Sport

17.55, Union Berlin – Hertha Berlin
Bundesliga, Eleven Sports 1

18.25, Cadiz CF – Valencia CF
La Liga, Eleven Sports 2

20.25, Manchester United – Brighton & Hove Albion Premier League, Canal+ Sport

20.55, Sevilla FC – Atletico Madryt La Liga, Eleven Sports 1

20.55, Olympique Marsylia – Dijon FCO Ligue 1, Eleven Sports 2


PONIEDZIAŁEK 5 kwietnia

12.25, Górnik Zabrze – Warta Poznań PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

14.55, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

17.25, Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

18.55, Everton FC – Crystal Palace Premier League, Canal+ Sport 2

19.55, Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

20.55, FC Barcelona – Real Valladolid La Liga, Eleven Sports 1

21.10, Wolverhampton Wanderers – West Ham United Premier League, Canal+ Sport 2

***

Czytaj też:


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Telewizyjny rozkład jazdy kibica”

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.