Sporty zespołowe - zobacz na Ceneo/

LKS Pisarowce nie przespały okienka transferowego

Po pierwszym ogłoszonym transferze, przyszedł czas na kolejne. Pisarowce dzień po dniu ogłaszają dwa nowe nazwiska.

Ostatnio do klubu dołączył doświadczony obrońca Andrzej Barłowski, a tym razem przyszedł czas na wzmocnienia linii pomocy. Drużynę zasilają Patryk Wronowski i Dawid Posadzki.

Patryk występował ostatnio w klubie Nelson Polańczyk i jak można było przeczytać w komunikacie klubowym, jest to zawodnik o niesamowitym potencjale. Dawid to z kolei wychowanek Ekoball Sanok. Skrzydłowy o niesamowitym wachlarzu umiejętności ogłoszony jest przez zarząd kluczowym wzmocnieniem przed rundą wiosenną.

Patryk Wronowski
Dawid Posadzki

Klub LKS Pisarowce objęty jest patronatem medialnym przez portal Galaktyczny Futbol.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “LKS Pisarowce nie przespały okienka transferowego”

  1. Bardzo ciekawe transfery które powinny pomóc w walce o A klasę.Tymczasem rozgrywki są zawieszone.Zaraz po świętach Podk.ZPN powinien wydać komunikat co ze startem niższych lig-Pisarowce 1 mecz wiosny mają rozegrać wg.terminarza 11 kwietnia:LKS Odrzechowa-LKS Pisarowce.Do rozegrania jest tylko 9 kolejek ale jeśli przerwa się przedłuży runda wiosenna tak jak przed rokiem może zostać odwołana.A to byłby absurd i kompromitacja.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.