fbpx

Nowy nabytek Legii Warszawa odmówił gry w drużynie rezerw

Nowy nabytek warszawskiej Legii, Nazarij Rusyn, odmówił gry w zespole rezerw stołecznego klubu – poinformował portal Legia.Net.

Pod koniec lutego Nazarij Rusyn podpisał kontrakt z Legią Warszawa. 22-letni napastnik miał za sobą mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej na Ukrainie, spotkania w Lidze Europy, ale i okres z kontuzjami i przegraną rywalizacją z atakującymi Dynama Kijów.

Legia Warszawa miała być miejscem, gdzie 22-latek miał się odbudować. Początki były obiecujące, niestety szybko dały o sobie znać złe nawyki zaowdnika. Rusyn na treningach nie stosował się do poleceń szkoleniowców. Grał samolubnie, pod siebie, mimo uwaga nie zmieniał stylu.

Na treningach był szybki, wszędobylski, ale też często samolubny. Był ustawiony zwykle z boku boiska, ale gdy dostawał piłkę rzadko ją podawał, każdą akcję chciał kończyć strzałem. Trenerzy tłumaczyli, że musi grać zespołowo, że nie jest Andrijem Szewczenko, tylko dopiero pracuje na swoją pozycję. Zawodnik jednak ma duże mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach. Mimo uwag, jego styl gry na zajęciach się nie zmieniał – czytamy na portalu Legia.Net.

W sobotę Rusyn miał zagrać w spotkaniu rezerw Legii z Legionovią w Legionowie, ale gdy usłyszał o tym, od razu odmówił. Zawodnik dostał całą noc na przemyślenie swojego zachowania, ale rano następnego dnia, decyzję podtrzymał.

Według doniesień portalu Legia.Net., zawodnik prawdopodobnie zostanie odsunięty od pierwszego zespołu i przesunięty do rezerw do czasu, gdy zrozumie swoje zachowanie i przeprosi.

Źródło: Legia.Net

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.