fbpx

Andrea Pirlo podjął decyzję w sprawie Wojciecha Szczęsnego

Andrea Pirlo, szkoleniowiec „Juve” odpowiadał na pytania dziennikarzy przed meczem Juventus – Napoli w Serie A. Włoski trener zdradził, kto rozpocznie spotkanie na pozycji numer jeden.

Wojciech Szczęsny spotkał się z falą krytyki po meczu derbowym przeciwko Torino FC. Włoskie media informowały, że polski bramkarz usiądzie na ławce rezerwowych w kilku następnych meczach. Andrea Pirlo nie zamierza jednak rezygnować z usług reprezentanta Polski.

– W bramce od pierwszej minuty stanie Szczęsny. Mogę to potwierdzić. Po złym występie zawsze jest chęć odkupienia win. Szczęsny będzie mógł pokazać swoją prawdziwą wartość – powiedział Pirlo.

– To będzie ważny mecz dla tabeli. Nie uważam jednak, że jutro rozstrzygnie się, kto zajmie miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Zmierzą się dwie drużyny, które mają te same cele i te same chęci – dodał szkoleniowiec mistrza Włoch.

– Piłkarze Napoli przeżywają świetny moment. Osiągają bardzo dobre wyniki i dlatego będą mieli wielką chęć, by zdobyć trzy punkty. My mamy takie same ambicje. Czeka nas otwarty mecz. Spotkają się dwa zespoły, które chcą narzucić swoją grę – podsumował Pirlo.

Źródło: https://www.juventus.com/en/

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.