fbpx

Stypendium sportowe. Wzory dokumentów dla władz klubowych

Poniżej zamieszczam wzory dokumentów oraz opinię prawną dotyczącą stypendiów sportowych. Informacje w niej zawarte powinny pomóc klubom w powrocie na ligowe boiska.

Uchwała zarządu

TUTAJ

Oświadczenie klubu

TUTAJ

Umowa stypendialna

TUTAJ

Opinia prawna

TUTAJ

Na podstawie powyższej opinii prawnej, Warmińsko-Mazurski ZPN był pierwszym, który mimo obostrzeń, prowadził rozgrywki w IV lidze i klasie okręgowej. Według informacji przekazanych portalowi w najbliższy weekend mają ruszyć dwie grupy warmińsko-mazurskiej A-klasy.

Źródło: Warmińsko-Mazurski ZPN, Od B-klasy do Ekstraklasy – Małopolska, własne

***

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Stypendium sportowe. Wzory dokumentów dla władz klubowych”

  1. Informacja z ostatniej chwili:rusza 4 Liga Podkarpacka

    „10/04/2021r.
    LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI : Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK

    Po dwutygodniowym opóźnieniu, w najbliższy weekend koszulki meczowe opuszczą w końcu zimowe wieszaki i pojawią się na piłkarzach, którzy podobnie jak kibice nie mogą doczekać się walki o punkty ligowe. Przed momentem zakończyła się videokonferencja z udziałem czwartoligowców, podczas której wszyscy jednogłośnie opowiedzieli się za wznowieniem rozgrywek w dniu 10/04/2021. Szkoda mimo wszystko dwóch nierozegranych kolejek, które nadrobimy w środy – 5/05 (pierwsza kolejka i mecz u siebie z Partyzantem) oraz 25/05/2021 (druga kolejka i mecz wyjazdowy ze Stalą Stalowa Wola). Tym samym półfinał Pucharu Polski z Karpatami Krosno odbędzie się w innym niż 10/04/2021 terminie.”

    Info ze strony:https://www.facebook.com/Klub-Sportowy-Ekoball-STAL-SANOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.