Sporty zespołowe - zobacz na Ceneo/

Wiceprezes Sparty Marki o drugich urodzinach klubu

Klub Sparta Marki jest objęty patronatem medialnym przez portal Galaktyczny Futbol. Wiceprezes Szymon Olszanko zechciał opowiedzieć nam trochę o tym, jak Spartanie świętowali swoje drugie urodziny.

1 kwietnia br. Sparta Marki skończyła 2 lata. Nie jest to żart, związany z tą datą, a faktyczne wydarzenie. Niestety obostrzenia epidemiczne nie pozwoliły nam zorganizować hucznego świętowania. Podobnie zresztą było na pierwsze urodziny. Pod tym względem mamy pecha, jednak wierzymy, że za rok już bez przeszkód będziemy mogli zorganizować coś ciekawego.

Póki co musimy jednak ograniczyć się do świętowania indywidualnie oraz poprzez media społecznościowe. Zarząd zebrał się w pełnym, 3-osobowym gronie i nagrał krótki filmik z podziękowaniami dla wszystkich, którzy w mniejszym bądź większym stopniu przyczynili się do rozwoju naszego klubu. A jest komu dziękować: kibice, którzy pozostali z nami mimo nieprzyzwoitych wyników; dziewczyny, które gratulowały nam po zwycięstwach i pocieszały po porażkach, dziadkowie i rodzice, którzy pomagali nam w trudnych momentach, także finansowo; zawodnicy, którzy przelewali litry potu wspólnie z nami na treningach, ex-trenerzy oraz obecny trener, którzy starali się nam przekazać swoją wiedzę i doświadczenie – z mniejszym bądź większym sukcesem. Pewnie znalazłoby się jeszcze wiele osób, którym należałoby podziękować – nie sposób jednak ludzkim umysłem objąć wszystkich, za co z góry przepraszamy. Podjęliśmy nawet próbę stworzenia listy osób zaangażowanych w jakimś stopni w powstanie i rozwój naszego klubu. Zadanie to przerosło nas i go zaniechaliśmy. Mnogość nazwisk, różne losy i relacje z tymi, których już w klubie nie ma oraz zawodność pamięci sprawiła, że nie dokończyliśmy tego przedsięwzięcia. Powstawało też ryzyko, że pominiemy kogoś nieumyślnie i sprawimy tej osobie przykrość.

Podsumowując, celebrowaliśmy ten dzień, jak mogliśmy – okoliczności nie sprzyjają takim wydarzeniom. Jeszcze raz wielkie dzięki dla was wszystkich i 100 lat Sparta!

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.