Sporty zespołowe - zobacz na Ceneo/

Telewizyjny rozkład jazdy kibica od czwartku do niedzieli

Przed nami kolejne dni pełne piłkarskich emocji. Każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie transmisji telewizyjnych.

CZWARTEK 22.4
18.25, AS Roma – Atalanta Bergamo Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
18.55, Atletico Madryt – SD Huesca La Liga, Eleven Sports 2
19.55, Ajax Amsterdam – FC Utrecht Eredivisie, Polsat Sport Extra
20.40, SSC Napoli – Lazio Rzym Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
20.55, Leicester City – West Bromwich Albion Premier League, Canal+ Family
20.55, Granada CF – SD Eibar La Liga, Eleven Sports 2
21.55, FC Barcelona – Getafe CF La Liga, Canal+ Sport 2

PIĄTEK 23.4
17.30, Widzew Łódź – Górnik Łęczna Fortuna 1. Liga, Polsat Sport
17.55, Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
18.25, Eintracht Brunszwik – FC Erzgebirge Aue 2.Bundesliga, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
20.25, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
20.25, FC Augsburg – FC Koeln Bundesliga, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4
20.55, Arsenal FC – Everton FC Premier League, Canal+ Family
20.55, Stade Reims – Olympique Marsylia Ligue 1, Eleven Sports 2

SOBOTA 24.4
11.10, GKS Katowice – Górnik Łęczna Ekstraliga kobiet, TVP Sport
12.30, Korona Kielce – ŁKS Łódź Fortuna 1. Liga, Polsat Sport
12.55, SSV Jahn Regensburg – Hamburger SV 2.Bundeliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
13.25, Liverpool FC – Newcastle United Premier League, Canal+ Sport 2
14.55, Górnik Zabrze – Wisła Płock PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
14.55, Genoa CFC – Spezia Calcio Serie A, Eleven Sports 3
15.25, VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund Bundesliga, Canal+ Premium
15.25, FSV Mainz – Bayern Monachium Bundesliga, Eleven Sports 1
15.25, FC Schalke 04 – Hertha Berlin Bundesliga, Eleven Sports 2
16.10, Real Valladolid – Cadiz CF La Liga, Eleven Sports 4
16.55, FC Metz – Paris Saint-Germain Ligue 1, Canal+ Family, Eleven Sports 3
17.25, Zagłębie Lubin – Piast Gliwice PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
18.25, West Ham United – Chelsea FC Premier League, Canal+ Premium
18.25, Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt Bundesliga, Eleven Sports 2
18.25, Valencia CF – CD Alaves La Liga, Eleven Sports 4
18.25, GKS Katowice – Skra Częstochowa eWinner 2. Liga, TVP Sport
19.55, Wisła Kraków – Cracovia PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
19.55, PSV Eindhoven – FC Groningen Eredivisie, Polsat Sport News
20.40, US Sassuolo – Sampdoria Genua Serie A, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4
20.55, Sheffield United – Brighton & Hove Albion Premier League, Canal+ Sport 2
20.55, Real Madryt – Real Betis La Liga, Eleven Sports 2

NIEDZIELA 25.4
04.35, Portland Timbers – Houston Dynamo Major League Soccer, Polsat Sport News
12.25, Warta Poznań – Jagiellonia Białystok PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
12.25, Benevento Calcio – Udinese Calcio Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
12.30, GKS Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza Fortuna 1. Liga, Polsat Sport
12.55, Wolverhampton Wanderers – Burnley FC Premier League, Canal+ Family
12.55, OGC Nice – Montpellier HSC Ligue 1, Eleven Sports 2
13.55, SD Huesca – Getafe CF La Liga, Eleven Sports 3
14.40, Stal Mielec – Pogoń Szczecin PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3
14.55, Leeds United – Manchester United Premier League, Canal+ Sport
14.55, Inter Mediolan – Hellas Werona Serie A, Eleven Sports 1
14.55, ACF Fiorentina – Juventus FC Serie A, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
15.25, RB Lipsk – VfB Stuttgart Bundesliga, Canal+ Family
15.55, Sparta Praga – SFC Opawa Liga czeska, Polsat Sport
16.10, Villarreal CF – FC Barcelona La Liga, Canal+ Sport 2
17.00, Angers SCO – AS Monaco Ligue 1, Canal+ Sport
17.25, Lechia Gdańsk – Legia Warszawa PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Premium, TVP Sport
17.25, Manchester City – Tottenham Hotspur Puchar Ligi Angielskiej, Eleven Sports 1
17.55, Borussia M’Gladbach – Arminia Bielefeld Bundesliga, Eleven Sports 3
17.55, Cagliari Calcio – AS Roma Serie A, Eleven Sports 4
18.25, Celta Vigo – Osasuna Pampeluna La Liga, Canal+ Sport 2
18.25, Sevilla FC – Granada CF La Liga, Eleven Sports 2
18.25, Bohemians Praga 1905 – Slavia Praga Liga czeska, Polsat Sport
19.55, Aston Villa – West Bromwich Albion Premier League, Canal+ Sport
20.40, Atalanta Bergamo – Bologna FC Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
20.55, Athletic Bilbao – Atletico Madryt La Liga, Canal+ Sport 2
20.55, Olympique Lyon – LOSC Lille Ligue 1, Eleven Sports 2
20.55, Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar Eredivisie, Polsat Sport News

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.