fbpx

Kadra Zatoki 95 Puck na rundę wiosenną

Dziewięciu nowych zawodników zobaczymy w barwach Zatoki 95 Puck w rozgrywkach rundy wiosennej pierwszej grupy gdańskiej A-klasy.

Kadrę zespołu z Pucka przedstawił kierownik Zatoki Bartosz Kollek. Opowiedział też szczegółowo o wszystkich roszadach personalnych przed rundą wiosenną.

Z drużyny juniorów Gryfu Wejherowo wrócił Igor Adrjan zwiększając pole manewru trenera z obsadą bramki. Na zasadzie wypożyczenia z Orląt Reda do zespołu dołączył Jarosław Gołdyn. Po wycofaniu się z rozgrywek zespołu Kaszubi, na grę w naszej drużynie zdecydowali się występujący w obronie Grzegorz oraz Robert Drzeżdżon. Pomocnicy Radosław Czarnecki oraz napastnik Łukasz Czarnecki w rundzie jesiennej reprezentowali Sokół Bożepole Wielkie. Z Pumy Darżlubie dołączył Michał Szweda . Będący ostatnio bez klubu Marcin Rumian może występować zarówno w obronie jak i tak pomocy. Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do naszego zespołu dołączył z Gryfu Wejherowo Michał Renusz , który wzmocni siłę w ofensywnie Zatoki.

Niestety kilku zawodników nie zobaczymy na razie w barwach naszego zespołu. Do Solara Władysławowo na zasadzie transferu definitywnego odszedł Dawid Daettlaff. Piotrek Romanowski zdecydował się na wypożyczenie do Sztormu Kosakowo a Paweł Kreft wyjechał do pracy za granicą. Z gry ze względu na pracę oraz kontuzję zrezygnował Grzegorz Karsznia. Z podobnych względów w tej rundzie nie zobaczymy także Michała Wycherta. Natomiast Jarosław Nikrandt nie będzie mógł wystąpić w pierwszej części rozgrywek Ze względu na obowiązki zawodowe rzadziej na boisku zobaczymy Kacpra Czaję i Wiktora Mostowiaka.

Kadra Zatoki na rundę wiosenną

Bramkarze: Igor Adrjan, Jakub Pastwa

Obrońcy: Kacper Czaja, Grzegorz Drzeżdżon, Robert Drzeżdżon, Jarosław Gołdyn, Łukasz Lesner, Andrzej Mudlaff, Daniel Pliński,

Obrońca/Pomocnik: Bartosz Ciesielski, Jarosław Nikrandt, Marcin Rumian

Pomocnicy: Michał Chrobak, Radosław Czarnecki, Bartłomiej Lesner, Eryk Migowski, Wiktor Mostowiak, Michał Szweda, Marcin Wika

Pomocnik/Napastnik: Jakub Damaszke, Michał Hoffmann, Błażej Okoń, Michał Renusz, Kacper Sikora

Napastnicy: Łukasz Czarnecki, Marek Rambiert

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.