fbpx

Otwarcie nowego stadionu GKS-u Pokrzywnica na „szóstkę”!

W środę, 21 kwietnia, pierwszy historyczny mecz na nowym stadionie rozegrał występujący w Ciechanowsko-Ostrołęckiej Lidze Okręgowej zespół GKS-u Pokrzywnica.
Rywalem gospodarzy była drużyna Sony Nowe Miasto.

Oba zespoły przystępowały do spotkania odpowiednio zmotywowane. Ekipa z Pokrzywnicy chciała godnie rozpocząć nowy rozdział w swojej historii, natomiast przyjezdni ciągle liczą się w walce o ligowe podium.

Na pierwszą, historyczną bramkę nie trzeba było długo czekać bowiem padła już po około 30 sekundach, jej autorem był zawodnik gości, Łukasz Barankiewicz.

W pierwszej połowie kibice spacerujący wokół stadionu mieli okazję zobaczyć jeszcze jedną bramkę. Ale za to jaką! Łukasz Młudzikowski fenomenalnym uderzeniem z woleja omal nie rozerwał nowiutkiej siatki w bramce. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie zawodnicy gości kontynuowali festiwal wspaniałych goli. W 50 minucie wspaniałym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego bramkarza gospodarzy po pokonał Maciej Załęcki. Bramka do obejrzenia w filmie poniżej

Kwadrans później drugą bramkę dołożył Łukasz Barankiewicz zmieniając wynik na 0:4. Wynik spotkania zmienił się jeszcze dwukrotnie, obie bramki strzelił zawodnik Sony, Maciej Białorudzki, odpowiednio w 75 oraz 80 minucie.

GKS Pokrzywnica – Sona Nowe Miasto 0:6

GKS Pokrzywnica: Boligłowa – Rychliński – Miłoszewski – M. Jasiński – Przewłocki – Michalski – Sokołowski – M. Krzyżewski – Poraziński – Orłowski – R. Krzyżewski.

Sona Nowe Miasto: Paweł Stefański (85, Piotr Russek) – Konrad Wiktorowicz (25, Michał Jarosławski), Mateusz Szcześniak, Maciej Załęcki, Łukasz Zalewski, Łukasz Młudzikowski (49, Kamil Krawczyk), Igor Siek (80, Jakub Biliński), Sebastian Małecki, Rafał Kraszewski (73, Maciej Białorudzki), Bartosz Kaczor (57, Patryk Skórczyński), Łukasz Barankiewicz (80, Krzysztof Kowalczyk)

Zagrali również: Lubelski, Mućka, Milewski, Kozłowski, Kobyliński.

***

Nowy stadion, jednak GKS jakby ten sam, kolejny przegrany mecz oraz „umocnienie” się na ostatnim miejscu w tabeli niestety nie wróży dobrze przed dalszą częścią rundy wiosennej. Zawodników z Pokrzywnicy czeka heroiczna walka o utrzymanie.

Pozostaje brać przykład z… piłkarzy Sony Nowe Miasto, którzy w poprzednim przedwcześnie zakończonym sezonie zdołali zdobyć zaledwie dwa punkty, a także przegrać 1:15 z drużyną Narwi Ostrołęka, natomiast w obecnych rozgrywkach są jedną z rewelacji i zajmują doskonałe piąte miejsce.

Foto: Własne /Sona Nowe Miasto

Film: Sona Nowe Miasto

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.