fbpx

Adam Mandziara zrezygnował z funkcji prezesa Lechii Gdańsk

Adam Mandziara nie jest już prezesem Lechii Gdańsk. Obecnie zasiadać będzie w radzie nadzorczej klubu. Jego następcą ma zostać Paweł Żelem.

Walne Zgromadzenie Lechii Gdańsk zatwierdziło sprawozdanie finansowe za okres 01.07.20219 – 30.06.2020, Dokonano również zmian we władzach spółki piłkarskiej. Z pełnienia funkcji prezesa zrezygnował Adam Mandziara.

– W funkcjonowaniu klubu nic się nie zmienia. Moja rezygnacja ze stanowiska prezesa zarządu i przejście do Rady Nadzorczej było przygotowywane od dłuższego czasu. Nadal będę pracował na rzecz Lechii Gdańsk. Klub jest w stabilnej sytuacji, a pozyskanie do składu zarządu pana Pawła Żelema, managera wyróżniającego się bogatym i wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu klubami Ekstraklasy, jest doskonałą rękojmią do dalszego rozwoju Lechii – powiedział Adam Mandziara, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

W skład rady nadzorczej klubu wchodzą obecnie cztery osoby: Adriana Seget i Dariusz Krawczyk, Adam Mandziara oraz Michał Hałaczkiewicz, dyrektor generalny Lechii Gdańsk.

Pod koniec marca Mandziara ustąpił również z zasiadania w Radzie Nadzorczej Ekstraklasa SA.

Źródło: Lechia Gdańsk

***

Czytaj też:


Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ
Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.