Lubuszanin Trzcianka klubem partnerskim Warty Poznań

W środę (28 kwietnia 2021 r.) w Trzciance doszło do oficjalnego podpisania umowy o partnerstwie pomiędzy LubuszaninemTrzcianka a Wartą Poznań SA.

O tym jakże ważnym dla Lubuszanina wydarzeniu, klub poinformował za pośrednicwtem strony internetowej. Przy podpisaniu umowy obecni byli przedstawiciele obu klubów: Damian Kęcel (menager Akademii Warty Poznań), Łukasz Nowak (koordynator ds. klubów partnerskich w Warcie Poznań), Krzysztof Buller (prezes Lubuszanina Trzcianka), Andrzej Przerada (wiceprezes Lubuszanina Trzcianka) oraz Daniel Karpiński (kierownik biura klubu Lubuszanina Trzcianka).

Na czym polegać będzie współpraca Warty Poznań, rewelacji PKO BP Ekstraklasy z czwartoligowcem z Trzcianki?

Oba kluby będą współpracować w zakresie rozwoju młodzieży i kształcenia piłkarskich talentów, co będzie miało znaczący wpływ na podnoszenie umiejętności młodych zawodników trenujących w naszym klubie.

Kluby będą wspólnie tworzyć jak najlepsze warunki dla młodych zawodników, aby rozwijać ich potencjał i piłkarskie umiejętności. Najzdolniejsi wychowankowie Lubuszanina będą mogli uczestniczyć w treningach w poznańskiej Akademii, co pozwoli im nabrać nowego doświadczenia i wiedzy. Warta Poznań wesprze trzcianecki klub także w obszarach metodologii, organizacji i promocji.

Kluby partnerskie Warty Poznań:

  • KA 4 resPect Krobia
  • Akademia Talentów Krotoszyn
  • Football Academy Fair-Play Złotów
  • TMS Suchary Suchy Las
  • Szkoła Piłki Nożnej Szamotuły
  • Warta Śrem
  • Lubuszanin Trzcianka

***

Pierwszy zespół Lubuszanina Trzcianka rywalizuje w rozgrywkach IV ligi wielkopolskiej. Aktualnie zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Foto: Lubuszanin Trzcianka

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.