fbpx

Niedzielny hit Premier League zagrożony. Wściekli fani Manchesteru United wtargnęli na Old Trafford (WIDEO)

Według angielskich mediów niedzielny pojedynek Manchesteru United z Liverpoolem może się nie odbyć. Powodem jest wtragnięcie kibiców 'Czerwonych Diabłów” na Old Trafford.

Fani Manchesteru United, mimo bardzo dobrych wyników zespołu w obecnym sezonie, nie kryją wściekłości na właścicieli klubu. Czarę goryczy przelała chęć dołączenia do Superligi. Mimo wycofania się z projektu, kibice „Czerwonych Diabłów” domagają się odejścia z Old Trafford rodziny Glazerów, która zarządza klubem z czerwonej części Manchesteru. Na niedzielę zaplanowamo protest, który rozpoczął się o 15 polskiego czasu.

Pod Old Trafford zgromadziły się rzesze fanów, którzy postanowili wedrzeć się na stadion. Sforsowano bramy i tłumy kibiców pojawiły się na murawie. Ochrona nie potrafiła sobie poradzić z sytuacją, zapanował totalny chaos, zablokowany został nawet autokar, którym podróżowała na stadion drużyna Manchesteru United.

Według ostatnich doniesień angielskich dziennikarzy, hitowe starcie Premier League zaplanowane na 17.30 polskiego czasu, może się nie odbyć.

Źródło: Twitter

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Niedzielny hit Premier League zagrożony. Wściekli fani Manchesteru United wtargnęli na Old Trafford (WIDEO)”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.