fbpx

Rafa Benitez wróci do Premier League?

Rafa Benitez znajduje się w gronie kandydatów, którzy mogą objąć zespół Tottenhamu – poinformował brytyjski dziennik „Daily Mail”.

61-letni Hiszpan z powodów rodzinnych rozwiązał w styczniu umowę z chińskim klubem Dalian Pro. Benitez jednocześnie podkreślał, że chciałby wrócić na Wyspy Brytyjskie i kolejny raz pracować z zespołem występującym w Premier League.

Jeśli otrzymałbym atrakcyjną propozycję z angielskiej drużyny, mógłbym ją przejąć nawet jutro. Jaki musiałaby to być zespół? Z ambitnym projektem sportowym i konkurencyjną ekipą. W tej chwiliżadnej oferty nie dostałem, dlatego muszę poczekać. Chciałbym w przeciągu miesiąca lub dwóch dostać dobrą ofertę, bo nie chcę zbyt długo pozostać poza boiskiem. Liczę na możliwie jak najszybszy powrót – powiedział Benitez w marcu w wywiadzie udzielonym „Daily Mail”.

Angielscy dziennikarze informują, że hiszpański szkoleniowiec znalazł się w gronie kandydatów przymierzanych do przejęcia Tottenhamu od startu nowego sezonu. W tym gronie znajdują się również Massimiliano Allegri oraz Ralf Rangnick.

Rafa Benitez w przeszłości był szkoleniowcem takich zespołów jak m.in. Valencia, Liverpool, Chelsea, Napoli, Real Madryt, Newcastle United czy Inter Mediolan.

Źródło: Daily Mail

Foto: Futbol.pl

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.