fbpx

Skauci Wisły Płock z aplikacją Eye4Talent

Wisła Płock, jako pierwszy klub piłkarski w naszym kraju, nawiązała współpracę z Eye4Talent Technologies, firmą partnerską KMD Poland. Ta zapewni siatce skautów Wisły niezbędne narzędzie w postaci dedykowanej aplikacji mobilnej – informuje Biuro Prasowe płockiego klubu.

Aplikacja Eye4Talent jest rozwiązaniem dedykowanym dla klubów i akademii piłkarskich, mającym na celu wsparcie rozwoju i poszukiwania lokalnych talentów. Oparta na rozwiązaniach w chmurze platforma standaryzuje proces działania akademii i działów scoutingu na podstawie określonych parametrów oraz indywidualnej struktury szkoleniowej organizacji, jednocześnie maksymalizując jego efektywność. Ponadto dostęp do zgromadzonych danych jest możliwy z każdego miejsca, bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na telefonie.

Jesteśmy dumni, że tak duża marka na polskim rynku piłkarskim jak Wisła Płock postanowiła nam zaufać i jako pierwszy klub w Polsce skorzystać z platformy Eye4Talent. Jako wieloletni pasjonat tego sportu mogę powiedzieć, że jest to nieopisane uczucie – dołożyć przysłowiową cegiełkę do rozwoju tej wspaniałej dyscypliny. Wierzę, że oferowana przez KMD i Eye4Talent aplikacja pomoże Wiśle Płock w efektywnej selekcji oraz budowaniu kolejnego pokolenia wybitnych polskich piłkarzy. Łącząc technologię z pasją i wiedzą Pana Emila Kota oraz jego sztabu to po prostu musi się udać. – powiedział Marek Koch, Service Delivery Manager KMD.

Podpisanie umowy z Eye4Talent to kolejny krok w rozwoju naszej siatki skautingowej. Pracuje dla nas aktualnie ponad 70 osób w różnych zakątkach Polski i Świata. Dzięki E4T będziemy mogli zintegrować nasze działania w jednym miejscu. Będzie to bardzo pomocne przy takiej skali osób zbierających dla nas informacje na temat zawodników. Bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego narzędzia, które usprawni działanie tak dużej liczby osób. Po testach kilku aplikacji skautingowych zdecydowaliśmy się na E4T. Bardzo się cieszę, że jesteśmy pierwszym klubem w Polsce, który przy współpracy z KMD zaimplementował u siebie E4T. – powiedział Emil Kot, dyrektor ds. skautingu Wisły Płock.

W Eye4Talent jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Wisłą Płock. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju obszaru scoutingu w klubie i wspierać go w efektywnej identyfikacji piłkarskich talentów. Wierzymy, że nasza platforma pozwoli zoptymalizować działania prowadzone przez klub i przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty w postaci rekrutacji topowych talentów na polskim i zagranicznym rynku piłkarskim. – dodał na zakończenie Jesper Thyme, CEO Eye4talent.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Wisły Płock

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.