fbpx

Wieczysta Kraków pracuje nad kolejnymi transferami zawodników z ekstraklasowym doświadczeniem

Wieczysta Kraków już pracuje nad spektakularnymi wzmocnieniami przed kolejnym sezonem, w którym zespół występować będzie w rozgrywkach IV ligi.

Jak już informowałem kilkanaście dni temu do Wieczystej ma dołączyć Łukasz Burliga, który obecnie jest zawodnikiem Wisły Kraków.

Kolejnym przystankiem w karierze Burligi ma być właśnie Wieczysta. Na pewno byłby to zaskakujący transfer, bo przecież zawodnik, który za kilka dni kończy 33-lata, jest podstawowym piłkarzem Wisły. Czy piłkarz da się skusić Wieczystej? O tym zdecydują najbliższe tygodnie, bo znany z bezkompromisowej gry obrońca będzie też pewnie miał inne oferty – pisze „Sport”.

Kolejnym zawodnikiem, który znalazł się na celowniku Wieczystej jest Sebastian Berger, 21-letni napastnik Śląska Wrocław. Zawodnik ma na swoim koncie 22 występy na najwyższym poziomie rozgrywek w Polsce. Berger w obecnym sezonie gra jednak przede wszystkim w II-ligowej drużynie rezerw, gdzie regularnie zdobywa bramki.

Trener Wieczystej Przemysław Cecherz nieoficjalnie obserwował Sebastiana Bergiera. 21-letni napastnik ma już na swoim koncie w tym sezonie w II lidze 18 bramek dla Śląska. W pierwszym zespole wrocławian nie dostaje szans – informuje „Sport”.

Działacze Wieczystej nie kryją swoich mocarstwowych planów i zamierzają ściągać kolejnych graczy z ekstraklasowym doświadczeniem.

Źródło: Sport, własne

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.