fbpx

W spotkaniu warmińsko-mazurskiej A-klasy strzelcem gola był zawodnik, którego nazwiska… brak w protokole meczowym

Na facebookowym profilu Mazura Pisz pojawił się wpis o frapującym tytule: „Czy Rona nas oszukała?Okazuje się, że podczas ostatniego meczu piskiego zespołu mogło dojść do oszustwa.

Mecz pomiędzy Mazurem Pisz i Roną Ełk w ramach rozgrywek pierwszej grupy warmińsko-mazurskiej A-klasy został rozegrany w ubiegły weekend. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3 i z pewnością przeszłoby bez echa do historii, gdyby nie…

Otóż jak się okazuje tuż po końcowym gwizdku na Facebooku Rony pojawił się komentarz jednego z graczy, który podał w nim strzelców goli dla ełckiej drużyny. Jednym z nich był gracz, którego nazwiska próżno szukać w meczowym protokole.

W tej sytuacji nie było by nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że jednego z zawodników nie ma w protokole meczowym. Oczywiście zawodnik podający nazwiska strzelców mógł się pomylić. Sytuacja zaczęła się bardziej rozwijać kiedy dzięki zdjęciom wykonanym przez Kamila Kierzkowskiego można było na nich zauważyć zawodnika Sz. Na jednym ze zdjęć widać tego zawodnika oraz numer na koszulce (11) w jakim występował w niedzielnym spotkaniu. Pod numerem 11 w protokole meczowym widnieje zawodnik Z. Sytuacja zaczęła się bardziej rozwijać w negatywnym świetle po komentarzach zamieszczanych na fanpage Rony, które zaczęły znikać jeden po drugim. Czyżby Trenerzy, sztab i zarząd Rony miała coś na sumieniu i coś do ukrycia? Klubowi o takiej renomie w szkoleniu młodzieży chluby to nie przyniesie ale sprawa musi znaleźć swoje rozwiązanie – czytamy na facebookowym profilu Mazura Pisz.

Zarząd klubu wraz ze szkoleniowcem Sebastianem Poświatą postanowili wystosować oficjalne pismo do Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej wraz ze zdjęciami i screenami dokumentów.

Pismo zarządu Mazura Pisz do WMZPN

„W dniu 2 maja 2021 w Piszu na stadionie przy ul. Mickiewicza 2 o godz 13.30 odbył się mecz A klasy gr. I pomiędzy Mazurem Pisz, a Roną Ełk. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Jednak z informacji jakie otrzymaliśmy z zewnątrz wynika, że w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik. Zaczęliśmy się tymi doniesieniami interesować i jak się okazało informacje zaczęły się potwierdzać.

Nieuprawnionym zawodnikiem był (najprawdopodobniej zawieszony za ilość żółtych kartek) zawodnik o Sz. Ten zawodnik wystapił w meczu, nawet strzelił jedną z trzech bramek. Bramka została zapisana graczowi Z., na którego karcie występował Sz.

Na fanpage Rony Ełk, zostali podani strzelcy bramek, w których był wymieniony zawodnik, którego nie było w kadrze meczowej i protokole sędziego l. Dodatkowo posiadamy zdjęcia kadry, która była wystawiona przez gości i Sz. w niej nie było. Posiadamy również zdjęcia z meczu, na których widnieje Sz. Unikamy takiego rozstrzygania meczów, jednak jeśli mamy wygrywać, przegrywać, to w duchu fair play. Zarząd, piłkarze klubu Mazur Pisz mają nadzieję na pozytywne rozpatrzenie wniosku na naszą korzyść i przyznaniu walkowera.”

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.