fbpx

Raper Quebonafide został sponsorem klubu piłkarskiego z opolskiej klasy okręgowej

Quebonafide, jeden z najbardziej znanych polskich raperów, został sponsorem Orła Źlinice. Zespół seniorów tego klubu występuje w pierwszej grupie opolskiej okręgówki.

Orzeł Źlinice na Facebooku zamieścił zdjęcie pierwszej drużyny w strojach ufundowanych przez Quebo.

– Nasze Orły w ostatnim spotkaniu ligowym zadebiutowały w nowym komplecie meczowym. Debiutanckie stroje zostały ochrzczone trzema punktami i przyniosły nam szczęście. Trzeba przyznać że są bardzo „quality” tak jak sponsor, który je nam zafundował. Dziękujemy firmie QueQuality – czytamy na facebookowym profilu Orła.

Na koszulkach widnieje logo firmy QueQuality należącej do Quebonafide, jednego z najbardziej znanych polskich raperów. Quebo nigdy nie ukrywał swojej miłości do futbolu, który obok muzyki jest jego największą życiową pasją. Wątek piłki nożnej często pojawia się w utworach Quebonafide. Rapowy portal sajko.network wyliczył, że Quebo w swoich kawałkach wymienił nazwiska aż 46 piłkarzy.

O wsparciu kubu ze Źlinic poinformowała również firma QueQuality za pośrednictwem mediów społecznościowych. W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy planuje ona kolejne atrakcje dla fanów piłki nożnej.

– Z racji na zbliżający się Dzień Dziecka oraz nadchodzące czerwcowe Mistrzostwa Europy, które dla każdego fana piłki nożnej są niezwykle ważnym świętem, postanowiliśmy wesprzeć lokalny team Orzeł Źlinice oraz przylegającą do nich akademię piłkarską. Jest to opolski klub z wieloletnią tradycją, który mieści się w pobliżu naszej siedziby. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że od początku maja w koszulkach z logo QueQuality trenują 8-9 latkowie z grupy żaków, a także seniorska drużyna Orzeł Źlinice starająca się o awans do czwartej ligi opolskiej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób, ludzie stoją i trawa

Obecnie klub zajmuje 3 miejsce w tabeli regionalnej i ma decydujące mecze przed sobą. Zachęcamy Was do supportowania inicjatyw związanych z lokalną społecznością! To nie koniec atrakcji z naszej strony związanych z ME w piłce nożnej – informuje firma QueQuality na Facebooku.

*********

Orzeł Źlinice z dorobkiem 53 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli pierwszej grupy opolskiej klasy okręgowej.

Źródło: Orzeł Źlinice

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.