fbpx

Armageddon. Osunęła się skarpa na stadionie Naprzodu Zawada. Wstrząsający widok (WIDEO)

Na obiekcie Naprzodu Zawada, klubu występującego w raciborskiej B-klasie, osunęła się skarpa. Materiał wideo, który pojawił się w sieci przedstawia wstrząsający widok.

Naprzód Zawada jest klubem, który co jakiś czas musi mierzyć się z przeciwnościami losu. W ubiegłym roku murawa boiska została zdewastowana przez stado dzików. Wczoraj natomiast, podczas ulewy, osunęła się skarpa za ławką rezerwowych. Trzeba przyznać, że widok, przynajmniej dla mnie, jest wstrząsający.

Wszystko zmierzało w dobrym kierunku w tym Klubie, miało być 75-lecie istnienia. Niestety ulewy pokrzyżowały nam relizację dalszych planów. Turniej Piłkarski Zawada Cup, gdzie wszystko było dopięte już na ostatni guzik – czytamy na facebookowym profilu Naprzodu.

Z pewnością lokalna społeczność zjednoczy się przy naprawie zniszczeń. Kibice już deklarują pomoc klubowi, który w swoim regionie znany jest z pracy z najmłodszymi adeptami futbolu.

To jest straszne co rok napotykacie na przeszkody. Rok temu dziki, teraz woda, ale myślę, że wasza walecznosc i determinacja pomoże w kolejnej odbudowie i chętnych do pomocy nie zabraknie. W końcu to jedyne miejsce do rozrywki dzieci w Zawadzie. Klub dla dzieci robi bardzo dużo, teraz czas, by rodzice tych dzieci przyszli z pomocą – pisze jeden z sympatyków Naprzodu.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.