fbpx

Kolejny B-klasowy klub wycofuje się z rozgrywek. „Walczyliśmy do końca”

Victoria Dobieszyn wycofała zespół seniorów z rozgrywek czwartej grupy krośnieńskiej B-klasy. Klub poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zespół z Dobieszyna zajmował przedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 4 punktów i bilansem bramkowym 19-85. Victoria w 11 spotkaniach odniosła jedno zwycięstwo i remis.

Ostatnie kilka spotkań zakończyło się wysokimi porażkami, a z wpisu na facebookowym profilu mozna wywnioskować, że klub borykał się z brakiem chętnych do występów w zespole seniorów. Po wznowieniu rozgrywek Victoria przegrała 0:10 z LKS-em Kombornia, 0:14 z Jasiołką Jaśliska oraz 0:16 z LKS-em Głowienka.

Władze klubu podjęły z ciężkim sercem bardzo trudną decyzję o wycofaniu seniorów z rozgrywek.

Oficjalnie klub Victoria Dobieszyn wycofuje się z rozgrywek z powodu braku wystarczającej ilości zawodników. Walczyliśmy do końca, aby dograć tę rundę, niestety już wiadomo, że to się nie uda. Styl byl opłakany, ale liczy się walka do końca. Na ten moment nie wiadomo czy i kiedy zobaczymy się na stadionie w Dobieszynie. Przepraszamy kibiców z całego serca. Pozdrawiamy, oby do szybkiego zobaczenia! – czytamy na facebookowym profilu Victorii.

Jeden z sympatyków Victorii zamieścił bardzo wymowny komentarz.

Jest to niewątpliwie przykra sytuacja, klub z tradycjami. Szkoda, świat zwariował, dawniej było inaczej… Nie chcę z tego miejsca umoralniać dzisiejszej młodzieży, każdy robi to co chce, ale myślę, że doba internetu jeszcze niejeden klub pogrąży. A kontaktów międzyludzkich i sportowej rywalizacji nie jest w stanie nic zastąpić… Życzę sobie i wszystkim tym, którzy wierzą w ten klub, że jeszcze usłyszymy o Victorii – napisał kibic klubu z Dobieszyna.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.