fbpx

Komunikat Odry Wodzisław. „Klub nie wchodzi w polemikę z kibicami na portalach społecznościowych”

Odra Wodzisław zamieściła komunikat na oficjalnej stronie internetowej, w którym m.in. zwraca się z prośbą do kibiców o wyrozumiałość dla osób zajmujących się klubowymi mediami.

KOMUNIKAT KLUBU ODRA WODZISŁAW

W związku z pojawiającymi się informacjami i pretensjami niektórych kibiców – klub Odra Wodzisław informuje, że osoby pracujące w dziale Media Klubowe robią to, łącząc swoją pasję i miłość do klubu z innymi zajęciami takimi jak praca, studia itp. Prosimy więc o wyrozumiałość w sytuacjach jeśli np. kibic wysyła zapytanie drogą mailową, a odpowiedź otrzymuje następnego dnia. Aspirujemy do bycia jak najbardziej profesjonalnym i ciągle rozwijającym się klubem, ale na ten moment jesteśmy klubem z piątego poziomu rozgrywkowego. Jednocześnie informujemy, że klub nie wchodzi w polemikę z kibicami na portalach społecznościowych – media te są dla nas kanałem informacyjnym, na którym staramy się przekazywać oficjalne i potwierdzone informacje. Jeśli kibice naszego klubu mają pytania dotyczące bieżącej działalności klubu prosimy o przesłanie ich na adres mailowy biuro@odra.wodzislaw.pl – odpowiemy w miarę możliwości szybko i najbardziej konkretnie jak to tylko możliwe.

Odra Wodzisław

Dyrektor Klubu

Damian Wróbel

***

Odra Wodzisław z dorobkiem 64 punktów jest liderem drugiej grupy śląskiej IV ligi.

Czytaj też:

Grafika: Odra Wodzisław

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.