fbpx

Ogromna piłka na nakrętki na stadionie Puszczy Niepołomice

16 maja na stadionie MKS Puszcza Niepołomice pojawiła się piłka na nakrętki. To część większej akcji prowadzonej w gminie Niepołomice. W jej ramach w różnych punktach gminy pojawiło się już 9 serc na nakrętki.

Uroczystego odsłonięcia dokonali przed meczem Puszcza – ŁKS kapitanowie drużyn: Michał Mikołajczyk oraz Maciej Dąbrowski.

We wszystkich dziewięciu punktach na terenie gminy Niepołomice można wrzucać nakrętki, które zwykle są odpadami po różnego typu napojach. Kiedy serca się zapełniają, nakrętki oddawane są do skupu, a uzyskane w ten sposób środki finansowe przekazywane są osobom potrzebującym, niepełnosprawnym z terenu gminy Niepołomice.

– W ramach akcji w różnych punktach gminy pojawiło się już dziewięć serc na nakrętki, a na stadionie, nawiązując do tematyki piłkarskiej, zamontowano wyjątkową piłkę na nakrętki – informuje Urząd Miasta w Niepołomicach.

– Mamy nadzieję, że przy okazji każdego meczu zapełniać się będzie również wyjątkowa piłka, dlatego zachęcamy: na każdy mecz, oprócz szalika MKS Puszcza zabierzcie z domu również nakrętki i koniecznie wrzućcie je do wyjątkowej piłki na stadionie! Specjalnie ustawione kosze będą czekały na Was już na meczu z Miedzią Legnicą. Każdy z kibiców będzie mógł zostawić przyniesione nakrętki przy wejściu na stadion! Razem możemy więcej! – czytamy na stronie Puszczy Niepołomice. 

Źródło i foto: Puszcza Niepołomice

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.