fbpx

Rafał Gikiewicz: Chcę pokrzyżować plany Roberta Lewndowskiego, żeby to o mnie mówiono w sobotę wieczorem

Rafał Gikiewicz, bramkarz Augsburga, w najbliższą sobotę stanie na drodze Roberta Lewandowskiego, który będzie próbował pobić strzelecki rekord Gerda Muellera. Gikiewicz w programie „Bundestalk” na antenie „Kanału Sportowego” dał prawdziwe show.

– Od dzisiaj jest już misja Bayern Monachium. Trener powiedział, że chcemy zdobyć minimum jeden punkt. Jestem pozytywnie nastawiony. Liczę na to. Przygotowania są normalne, jeśli chodzi o trening. A jeśli chodzi o rundy medialne, to do klubu dzwonią media z całego świata. Wszyscy żyją tym pojedynkiem Lewy kontra Gikiewicz. Wszyscy wiedzą, że żeby pobić niemiecki rekord musi pokonać polskiego bramkarza. Jest o tym głośno – podkreślił Gikiewicz.

– Swoje już powiedziałem. Niektórzy eksperci chcą zabłysnąć w mediach. Te komentarze, żeby posadzić Lewego na ławce, są nie na miejscu. Sprinter, który biegnie po rekord świata, nie zatrzymuje się przed metą tylko biegnie do końca. On jest sportowcem, będzie chciał pobić rekord. Co mam wam powiedzieć? To trochę śmieszne. Ja będę chciał zdobyć punkty dla swojego zespołu i fajnie zakończyć udany sezon, on będzie chciał zdobyć bramkę i pożegnać trenera Flicka, Alabę czy Martineza. Szykuje się fajny mecz. Nikt nie będzie odpuszczał – dodał golkiper Augsburga.

– Powiedziałem trenerowi bramkarzy, żeby nawet nie wysyłał mi karnych Lewego, bo strzelił mi trzy gole po rzutach karnych. Nie ma czego analizować, każdy bramkarz idzie w drugą stronę, lepszym sposobem na jego karne będzie improwizacja i czysta głowa.  Ja liczę na to, że Lewy nie dostanie od nas prezentu w postaci jedenastki. Chciałbym naprawdę pokrzyżować jego plany, żeby to o mnie mówiło się w sobotę wieczorem, a nie o nowym rekordzie Roberta Lewandowskiego. 40 bramek to fajny wynik. I taki może już zostać! A co do soboty… może założę koszulę „4ever Gerd”? – podsumował Gikiewicz.

Źródło: Bundestalk

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.