fbpx

Wypowiedzi zawodników Legii Warszawa na Gali Ekstraklasy

Zawodnicy Legii Warszawa na wieńczącej sezon 2020/21 Gali Ekstraklasy odebrali cztery nagrody – w tym najważniejszą, dla Piłkarza Sezonu. Poniżej wypowiedzi laureatów.

Filip Mladenović – Piłkarz Sezonu, Obrońca Sezonu:


– Czuję się bardzo dobrze. Dziękuję całej Ekstraklasie i swojemu klubowi. Cały zespół pomógł mi zdobyć te wyróżnienia. Dziękuję również swojej rodzinie, która cały czas mnie wspierała. Czy ktoś zabrał mi kilka asyst? Może Tomas Pekhart. To oczywiście był żart. Nie mogę mu nic złego powiedzieć, bo zdobył dla nas bardzo dużo bramek. Gratuluję mu tego osiągnięcia.
– Fajnie, że zostałem piłkarzem sezonu, po głosowaniu zawodników i trenerów. Dla mnie jest to najbardziej wartościowa nagroda.
– Wiem, z którego klubu zebrałem najwięcej głosów, około 30. Chodzi o Lechię Gdańsk.
– Wszyscy zawodnicy grają po to, żeby zdobywać trofea i nagrody. Muszę się z tego cieszyć i być zadowolonym. Mam nadzieję, że to nie jest moje ostatnie słowo.

Tomas Pekhart – Napastnik Sezonu, Król Strzelców:


– Dziękuje za nominację całej Ekstraklasie i Legii. To był niesamowity sezon. Cieszę się, że byłem częścią tak wspaniałego klubu. Oczywiście chciałbym podziękować również mojej rodzinie – żonie i córce, które cały czas mnie wspierały. Wszystko razem złożyło się na tak dobry sezon. Byłem głodny gry i strzelania goli po pandemii koronawirusa. Zostałem ojcem i to też mnie trochę uspokoiło. Futbol nie jest najważniejszą rzeczą na świecie. Narodziny córki i głód gry w piłkę złożyły się na ten niesamowity sezon.
– Gdy byłem mały, zaczynałem grać jako środkowy obrońca. W każdym meczu zdobywałem jednak trzy lub cztery bramki. Trenerzy zauważyli mój dryg do strzelania goli i powoli przesuwali mnie coraz wyżej. Grałem na pozycji pomocnika, a ostatecznie zostałem. napastnikiem. To chyba była najlepsza decyzja.

Luquinhas – Pomocnik Sezonu:


​- Chciałbym podziękować za wyróżnienie. Jestem bardzo szczęśliwy za to, że zostałem nagrodzony w taki sposób. Niestety, nie mogłem pojawić się na gali, żeby odebrać nagrodę, ale największa nagroda, jaka ostatnio mnie spotkała, to narodziny mojego dziecka w Brazylii.
– Dedykuję moją nagrodę wszystkim w Legii. Jestem przekonany, że bez nich bym jej nie dostał. Możecie być pewni, że w kolejnym sezonie dam z siebie wszystko, żeby móc odebrać tę nagrodę ponownie.

„fot. Piotr Kucza/400mm”.

Żródło: Biuro Prasowe Legii Warszawa

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.