fbpx

Klinika Rehasport Partnerem Medycznym Stomilu Olsztyn

Klinika Rehasport, czołowa placówka ortopedyczna w Polsce, została oficjalnym Partnerem Medycznym Stomilu Olsztyn SA.

Rehasport to jeden z liderów ortopedii w Polsce – klinika jako pierwsza w naszym kraju otrzymała najwyższy certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Jest też oficjalnym partnerem medycznym czterech związków sportowych oraz czołowych klubów z kilku dyscyplin, także piłkarskich, m.in. Lechii Gdańsk i Lecha Poznań. Specjaliści z Rehasport przywracali do zdrowia i formy wielu reprezentantów Polski, m.in. Kamila Grosickiego czy Roberta Gumnego.

– Zdrowie zawodników jest priorytetem, jeśli chodzi o funkcjonowanie w klubie. Bardzo dobrze, że udało się nawiązać współpracę z tak renomowaną kliniką, gdzie mamy do dyspozycji szybką diagnozę oraz działanie w stosunku do zaistniałych kontuzji i urazów. Na tym nam zależało, bo chcemy, aby zawodnicy więcej czasu spędzali na boisku, niż w gabinetach lekarskich. Miejmy nadzieję, iż jak najrzadziej będziemy musieli korzystać z usług Rehasportu – powiedział prezes Stomilu Grzegorz Lech.

– Bardzo cieszymy się z powiększenia sportowej rodziny Rehasport. Duma Warmii ma bogate piłkarskie tradycje i jestem przekonany, że przy naszym medycznym wsparciu spokojnie poradzi sobie w kolejnym sezonie na zapleczu PKO Ekstraklasy. My nie skupiamy się tylko na leczeniu urazów graczy, ale też na jak najlepszym przygotowaniu ich do rywalizacji – stwierdził dyrektor Działu Sport w klinice Rehasport Jakub Puchalski.

W ramach współpracy piłkarze Stomilu Olsztyn mogą liczyć na opiekę medyczną w zakresie urazów narządu ruchu, a także diagnostykę i rehabilitację w placówkach kliniki Rehasport.

Umowa między Stomilem Olsztyn SA i kliniką Rehasport będzie obowiązywała do końca 2022 roku.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Stomilu Olsztyn

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.