fbpx

Pożegnanie Tymoteusza Puchacza z Lechem Poznań. Emocjonalny wpis w mediach społecznościowych

Tymoteusz Puchacz został zawodnikiem Unionu Berlin. Były już piłkarz Lecha Poznań zamieścił wzruszający wpis w mediach społecznościowych.

Ostatnie dni były bardzo emocjonujące dla Tymoteusza Puchacza. W poniedziałek otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy, a we wtorek został ogłoszony jego transfer do Unionu Berlin.

Piłkarz pożegnał się z Lechem Poznań, przyjaciółmi z zespołu oraz kibicami wzruszającym wpisem, który zamieścił w mediach społecznościowych.

– Lech Poznań to klub, który kocham, klub, który dał mi możliwość rozwoju od najmłodszych lat, klub, z którym poznałem europejską piłkę, klub, dzięki któremu poznałem moich najbliższych przyjaciół i którzy stali się moją rodziną, bez której nie byłbym osobą, którą jestem – napisał Puchacz.

– W Lechu Poznań spędziłem najlepsze lata mojego życia. Spełniałem marzenia razem z ziomkami, których poznałem jako dzieciak. Nie mogę sobie wyobrazić, że opuszczam szatnię. Panowie będę tęsknił za Wami, razem przeżyliśmy piękne chwile, a Wielu z Was stało się moimi przyjaciółmi w życiu prywatnym, wielu z Was śledzę w innych klubach, bo opuściliście nas już wcześniej, wielu z Was było moimi idolami, a stało się kolegami z szatni – dodał.

Moim marzeniem było zdobywanie bramek na Bułgarskiej dla najlepszych kibiców w Polsce od kiedy w wieku 11 lat zobaczyłem atmosferę i Poznańskich kibiców. Wielkim honorem i zaszczytem było grać dla Was i świętować z Wami zwycięstwa oraz płakać po niepowodzeniach. Piłka nożna to emocje, a z Wami wspólnie przeżyłem ich mnóstwo. Poznań to miasto, które jest moim domem, Lech to coś więcej niż klub. Wrócę tu kiedyś z moimi przyjaciółmi i zdobędziemy dla Was Mistrzostwo i Puchar Polski. Wasz Puszka… – zakończył reprezentant Polski.

Tymoteusz Puchacz wystąpił łącznie we wszystkich rozgrywkach w barwach Lecha Poznań w 82 spotkaniach:

– PKO BP Ekstraklasa, 73 mecze, 4 gole, 7 asyst

– Puchar Polski, 9 meczów, 2 gole, asysta

– kwalifikacje do Ligi Europy, 4 mecze, gol, asysta

– Liga Europy, 6 meczów, 3 asysty

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.