fbpx

Piłkarze Benevento ukarani za spadek z Serie A! Prezes klubu nie zapłaci za bilety lotnicze na ostatni mecz

Portal calciomercato.com. poinformował, że Oreste Vigorito, prezes Benevento nie zamierza płacić za bilety lotnicze i na mecz w ostatniej kolejce zespół, w którym występuje Kamil Glik, dotrze autobusem. Jest to kara za spadek z Serie A.

Benevento w miniony wtorek straciło matematyczne szanse na utrzymanie w Serie A. Prezes beniaminka zamierza ukarać piłkarzy oraz trenera, o czym poinformowały włoskie media.

Jak podaje portal calciomercato.com, prezes Oreste Vigorito nie zamierza płacić za bilety lotnicze na ostatni mecz z Torino. To oznacza, że pierwszy zespół dotrze na ligowe spotkanie autobusem. Benewent od Turynu dzieli około 900 km, a sama podróż ma potrwać do 12 godzin.

Oreste Vigorito nie kryje swojej wściekłości z powodu spadku zespołu, w którym występuje reprezentant Polski Kamil Glik. Pomysł, aby piłkarze Benevento udali się w daleką podróż autobusem, podrzucili prezesowi kibice, którzy zareagowali na medialne doniesienia jakoby w meczu ostatniej kolejki mieli zagrać zawodnicy z zespołu U-19.

– Nie zgadzamy się na to. Zespół przez cały sezon podróżował wygodnymi lotami czarterowymi. Mamy nadzieję, że teraz pojadą skromnym autobusem – czytamy w oświadczeniu najzagorzalszych fanów Benevento.

Kamil Glik zagrał w obecnym sezonie w 35 spotkaniach Serie A. Zdobył w nich dwie bramki i zanotował asystę. Kontrakt reprezentanta Polski z Benevento obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Źródło: calciomercato.com

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.